Usunięty

.

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (27)

  • Marzycielka29 12.07.2015

    Jak zawsze pięknie i ujmująco:) Tkwi w tym wierszu tyle smutku, a za razem tak dużo nadziej:) 5

  • Anonim 12.07.2015

    W prawdziwym świecie też może spotkać nas szczęście ;)
    5/5

  • NIka 12.07.2015

    Leci 5 ! :)

  • Anonim 12.07.2015

    Podobało mi się porównanie wiatru z poczuciem wartości jako dwóch "niedotykalnych" stanów, które same w sobie nic nie dają. Druga rzecz, która mi się spodobała to nazwanie wiedzy bezużyteczną dopóki mamy ją tylko dla siebie (choć nie do końca się z tym zgadzam). I wreszcie trzecia: zakończenie. Sama konstrukcja treściowa zwrotki bardzo trafna, chociaż tego poglądu też nie podzielam :P 4

  • Ktokolwiek 12.07.2015

    Dziękuję wszystkim za przeczytanie, a Jaredzikowi za cudowną opinię :*

  • Anonim 12.07.2015

    To była czysta przyjemność :P Ech a miałem być dzisiaj surowy... ;)

  • Ktokolwiek 12.07.2015

    Jaredziku, jesteś stanowczo zbyt milusi na bycie surowym :)

  • Anonim 12.07.2015

    Mam wrażenie jakbyś była rozbitkiem na wyspie bezludnej

  • Ktokolwiek 12.07.2015

    A właściwie dlaczego, filip? :)

  • Anonim 12.07.2015

    No wiesz - -" Muszę nad tym popracować :D Ma ktoś jakąś złotą radę jak w krótkim czasie się zchamić? ^_^

  • Anonim 12.07.2015

    podobnie się chyba czuje taki rozbitek, musi walczyć z przeciwnościami i może tylko wspominać co utracił i nikłe szanse do powrotu tam gdzie zostawił wszystko

  • Ktokolwiek 12.07.2015

    Jared, Jared, Jared... My cię uwielbiamy takim, jakim jesteś :) :*

  • Anonim 12.07.2015

    ale wiedza takiemu rozbitkowi jest potrzebna, mimo że nie ma z kim się nią dzielić, potrzebna mu jest do przetrwania

  • Ktokolwiek 12.07.2015

    No, to trafiłeś w sedno, filipek :)

  • Ktokolwiek 12.07.2015

    Ale ja jestem rozbitkiem MENTALNIE! :D

  • Anonim 12.07.2015

    wiem Asiu, z tym rozbitkiem to przenośnia, która oddaje trochę twoją sytuację :)

  • Anonim 12.07.2015

    Ale mnie zasłodzono :D Dzięki Ktokolwiek :* Filip świetne skojarzenie :D

  • Anonim 12.07.2015

    Ty jako rozbitek mentalny też powinnaś użyć wiedzy jaką posiadasz

  • Ktokolwiek 12.07.2015

    A mogę wiedzieć, do czego? :)

  • Anonim 12.07.2015

    choćby do tego by jak najlepiej się poczuć na tej swojej wyspie

  • Ktokolwiek 12.07.2015

    :) ty to umiesz poradzić człowiekowi :) za to cię uwielbiam :*

  • Anonim 12.07.2015

    ja też jestem na wyspie bezludnej :)
    te nasze wyspy są rozdzielone głębinami oceanu

  • Anonim 12.07.2015

    ale lusterkiem puszczamy sobie zajączki :)

  • Ktokolwiek 12.07.2015

    Niestety :) A opowi to most! Ale nie dosyć stabilny, żeby móc dojść do końca, moża tylko wejść tak na 1/4 :D

  • Anonim 12.07.2015

    tak Asiu :) fajna nam poezja tu wyszła :)

  • Ktokolwiek 12.07.2015

    Poezja pod poezją :)

  • Chris 12.07.2015

    Brawo! Głęboki ukłon za klasę ;) 5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania