Podobało mi się porównanie wiatru z poczuciem wartości jako dwóch "niedotykalnych" stanów, które same w sobie nic nie dają. Druga rzecz, która mi się spodobała to nazwanie wiedzy bezużyteczną dopóki mamy ją tylko dla siebie (choć nie do końca się z tym zgadzam). I wreszcie trzecia: zakończenie. Sama konstrukcja treściowa zwrotki bardzo trafna, chociaż tego poglądu też nie podzielam :P 4
No wiesz - -" Muszę nad tym popracować :D Ma ktoś jakąś złotą radę jak w krótkim czasie się zchamić? ^_^
Anonim12.07.2015
podobnie się chyba czuje taki rozbitek, musi walczyć z przeciwnościami i może tylko wspominać co utracił i nikłe szanse do powrotu tam gdzie zostawił wszystko
Komentarze (27)
Jak zawsze pięknie i ujmująco:) Tkwi w tym wierszu tyle smutku, a za razem tak dużo nadziej:) 5
W prawdziwym świecie też może spotkać nas szczęście ;)
5/5
Leci 5 ! :)
Podobało mi się porównanie wiatru z poczuciem wartości jako dwóch "niedotykalnych" stanów, które same w sobie nic nie dają. Druga rzecz, która mi się spodobała to nazwanie wiedzy bezużyteczną dopóki mamy ją tylko dla siebie (choć nie do końca się z tym zgadzam). I wreszcie trzecia: zakończenie. Sama konstrukcja treściowa zwrotki bardzo trafna, chociaż tego poglądu też nie podzielam :P 4
Dziękuję wszystkim za przeczytanie, a Jaredzikowi za cudowną opinię :*
To była czysta przyjemność :P Ech a miałem być dzisiaj surowy... ;)
Jaredziku, jesteś stanowczo zbyt milusi na bycie surowym :)
Mam wrażenie jakbyś była rozbitkiem na wyspie bezludnej
A właściwie dlaczego, filip? :)
No wiesz - -" Muszę nad tym popracować :D Ma ktoś jakąś złotą radę jak w krótkim czasie się zchamić? ^_^
podobnie się chyba czuje taki rozbitek, musi walczyć z przeciwnościami i może tylko wspominać co utracił i nikłe szanse do powrotu tam gdzie zostawił wszystko
Jared, Jared, Jared... My cię uwielbiamy takim, jakim jesteś :) :*
ale wiedza takiemu rozbitkowi jest potrzebna, mimo że nie ma z kim się nią dzielić, potrzebna mu jest do przetrwania
No, to trafiłeś w sedno, filipek :)
Ale ja jestem rozbitkiem MENTALNIE! :D
wiem Asiu, z tym rozbitkiem to przenośnia, która oddaje trochę twoją sytuację :)
Ale mnie zasłodzono :D Dzięki Ktokolwiek :* Filip świetne skojarzenie :D
Ty jako rozbitek mentalny też powinnaś użyć wiedzy jaką posiadasz
A mogę wiedzieć, do czego? :)
choćby do tego by jak najlepiej się poczuć na tej swojej wyspie
:) ty to umiesz poradzić człowiekowi :) za to cię uwielbiam :*
ja też jestem na wyspie bezludnej :)
te nasze wyspy są rozdzielone głębinami oceanu
ale lusterkiem puszczamy sobie zajączki :)
Niestety :) A opowi to most! Ale nie dosyć stabilny, żeby móc dojść do końca, moża tylko wejść tak na 1/4 :D
tak Asiu :) fajna nam poezja tu wyszła :)
Poezja pod poezją :)
Brawo! Głęboki ukłon za klasę ;) 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania