jedyneczka

obrzucę Cię błotem

ale późni, potem

bo tera ni mom czasu

biere nóż i ide do lasu

 

jak ze lasa wróce

i na ruszt se wrzuce

co wlazło we wnyki

mniam, mniam smaczne jadło

 

to kopnę sonsiada

bo psiajucha gada

że w mózgu zalęgła

mi się jakaś wada

 

głupi ten chłop głupi

tyle wie co kupi

a ja tera

oglądne tefałena pytanie na kolację

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Bettina 19.06.2023

    Oby wydawniczym :)

  • Poncki 19.06.2023

    Widzę, że postanowiłeś jednak coś wrzucić. Fascynujące.

  • kamińe 19.06.2023

    jezdem miszcz

  • OsMiornicaDave 19.06.2023

    Spoko wierszyk

  • Bettina 19.06.2023

    że w mózgu zalęgła

    mi się jakaś wada

    Chomsky porównuje nas i język, do pasożyta i jego dawcę, albo drapieżnika i ofiarę.

  • kamińe 19.06.2023

    nie znam chłopa

  • Bettina 19.06.2023

    Chyba pasożyta i ofiarę, tylko
    Kto to pasożyt a kto ofiara.
    Okropne..

  • kamińe 19.06.2023

    jam ofiara
    nara

  • Bettina 19.06.2023

    Ale też wiele wyjaśnia. Taka teoria.

  • Bettina 20.06.2023

    Teoria, która mówi, że język powstaje w opozycji do nas samych.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania