Jemu się to należało
“to sie nie mieści w pale”
zawył na cały świat
kundlowi brat
Rezerwował te pokoje
bo gdzieś snusa doić musiał
mogła też najść go pokusa
gdy w stanie była mamusia.
Dzielił pokój z panem bogiem
przy Sadze rodu Dawida
nie rezerwowali kobiet
chyba że na krótko w zwidach.
Dziś na amen chce zapomnieć
baśni dwustu jednej nocy
prócz tej z Martusią na słomie
gdzie Jezusa z nią zaskoczył.
Nie on pokoje najmował
nie on za nie płacił będzie
był pod mocą woli boga
niech więc ściepę zrobią księdze.
I tak mu dopomusz buk
Komentarze (12)
Co się dziwisz obcemu człowiekowi mającemu swoje interesy.
Spójrz jak działa rzekomo bezstronny portal opowi
Lista ‘Najnowsze teksty’ wpisy wybiórcze wg uznania
Cykliczne państwo sezonowe –bis Autor: realista
Czytano 1 razy Data dodania: 16.03.2026 godz,13.40
Brak wpisu mimo dwukrotnego monitowania
Komentarz dla moderatora (może zostać puste)
Kto ingeruje w tematy historyczne
Jeżeli nie są po myśli ideologicznej
Czy Polska jest jeszcze niepodległa,
czy już obcym uległa.
Że buk z dyni decyduje
Kto o czym publikuje
>Zbudujemy Євросоюз wspaniały
Cykliczne państwo sezonowe
Ciągle pojawia się jako coś nowe.
Wyrzeka się tradycji i przeszłości
Bo słowo Polska przybyszów złości.
Od razu też w furie o zakutych łbach wpada
Jak ktoś o dumnej przyszłości Polski gada.
Najlepiej w nowoczesnej Europie to pasuje
Jak to księstwo czym prędzej się skasuje.
To zjawisko zdrajców Polskości nie bodzie
Bo chwalenie obcych władców, było w modzie.
***Imperatorowo! Jesteśmy ludem bezpańskim
Do Ciebie piszemy zbiorowy list poddańczy.
Weź w opiekę rozległy kraj nasz cały
Niech pracuje dla twej chwały.
Nasz Cesarzu Germański przemiły
Do ciebie ciągną wszystkie teutońskie siły.
Ty nam jako zdrajcom dasz schronienie
W zamian oddamy ci Lechickie ziemie.
"Wspaniały Führerze złoty
Ty nas nauczysz porządnej roboty".
Tobie damy na lebensraum naszą ziemie
A ty do Nieba przez komin wyślesz nasze Plemię.
O Najjaśniejsza nasz Unio Germańska
O jak my pragniemy u ciebie poddaństwa.
My nie boimy się potęgi Niemiec
My chcemy jej przywództwa–
Woła z odzysku zagraniczny odmieniec.
Po co nam rolnictwo , porty i fabryki w Polsce
Jak to wszystko jest w Unii Europejskiej.
Tę diagnozę Elity Brukselsko–Berlińskie dały;
Po co ma nam przeszkadzać ten naród mały,
Jak bez niego zbudujemy EUROKOŁCHOZ wspaniały.
Nie będą nam bruździć zapyziałe klechy
Jak my w gender szukamy uciechy.
Potrzebna nam planowana przez „buka” deratyzacja
Aby znikła z tego landu KLESZA orientacja.***
(Zamiast drastycznej deratyzacji Autor: ireneo)
""CHCECIE WOLNYMI JUTRZENKĘ WITAĆ?
TO MIAST O NIEJ PÓŁGĘBKIEM GWARZYĆ,
TRZA ABY RZECZPOSPOLITA,
ZABRAŁA SIĘ ZA ROZBIERANIE OŁTARZY.""
Amen.
Rea.,
Pa uorku hejterski, cztraj dwa trzy a i cztery razy aż pojmuesz i czyn remat A jest o obrawowaniu szefowanej instytucji z ponad stu tysuęcy PLN.
A teraz nie odpowiadaj tylko spadaj a do pierdół w elaboracie to se załóż temat
Żywiołku, nie porównuj nieporównywalnych bytów jakimi są obywatel, albo i nie i funkcjonariusz państwowy jakim nawet ten osiłek niskich lotów. Na a teraz pa ci pa
Czyj język PObazgrany , tego też interesy
*** ireneo 6 min. temu
Rea.,
Pa uorku hejterski, cztraj dwa trzy a i cztery razy aż pojmuesz i czyn remat A jest o obrawowaniu szefowanej instytucji z ponad stu tysuęcy PLN.*** Takich mamy polacków jak buk z dyni, co nic sam nie uczyni, tylko bruździ >pa ci pa<. Bo on tak ma.
Paciorku hejterski, czytaj dwa trzy a i cztery razy aż pojmiesz o czym temat. A jest o obrabowaniu szefowanej instytucji z ponad stu tysięcy PLN.
Bardzo ładnie
Coś zebrało się na politykę Panu…😉
Berna....
Nie coś, ale konieczność. Kwintesencją polityki jest ekonomika, a ta staje się służebnicą takiego typa jak peel z limeryka. Kto przywłaszcza nie swoje z zamiarem jedt zlodziejem, a kiedy przywłaszczone jest dobrem wspólnym wówczas wszyscy jesteśmy okradani. Ty też.
Człowiek to zwierzę polityczne (Arystoteles). Wynika z naszej intelektualnej konstrukcji do życia w stadzie. Bez niego nie ma człowieka, choćby powity na "podobieństwo" Wyrośnie, a jakże, ale zwykle na... bydle, jak to poniżej
W twoich treściach też jest polityka. Takim jest temat starości. Nadal jest samotna i zbyt uboga aby mieć chęć nadal cieszyć się slonkiem.
TAK,TAK TĘCZOWY P E D A Ł DWUGODZINNY TEŻ MIAŁ 40 % POPARCIA A DZISIAJ MIESZA GÓWNA W CZAJCE ŁKAJĄC CO JAKIŚ CZAS - GOSIA , GOSIA !!!
Jest dobrano .., okrusz ..a gdzie sour... i celina kasiaczek?
TAK,TAK TĘCZOWY P E D A Ł DWUGODZINNY TEŻ MIAŁ 40 % POPARCIA I NIE MIAŁ Z KIM PRZEGRAĆ A DZISIAJ MIESZA GÓWNA W CZAJCE ŁKAJĄC CO JAKIŚ CZAS - GOSIA , GOSIA
Eee, i łka cichutko Gosia, Gosia.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania