No, fajne to było.
-Tylko na tyle cię stać?
-To największy komplement, na jaki możesz liczyć z mojej strony.
-W końcu to ty.
-To ja.
-My się nawet tak dobrze nie znamy.
-A ja myślałem, że akcja z moim motorem skazała nas na siebie.
-Tak było?
-Jeszcze się na mnie nie wydarłaś, pamiętasz?
-Przyjdzie czas. / UJĘŁA MNIE PROSTOTA TEJ ROZMOWY 5:)
Wstawiaj :)
Jeżeli mila boi się mówić o swojej chorobie i ukrywa ją, to dlaczego zostawia leki i strzykawki na widoku? To jedyne co przyszło mi do głowy, do czego możnaby się przyczepić. Dialogi trochę lepsze, historia nie jest banalna, jak na początku myślałem :)
Moim zdaniem to, że Julia już raz umarła, potem ożyła, ale znów jej córka jest chora jest trochę... hym, wyszło tak nienaturalnie, przesadzone.
,,tą błogą ciszę" - tę błogą ciszę
,,Ty pozostaniesz tobą" - wydaję mi się, że powinno być sobą.
,,Widzę słońce, w kolorze pomarańczu" - bardziej pasowałoby w kolorze pomarańczy.
Za tę cześć dam -4 ;)
Siemasz, Shiro-chan! Jak tam orientacja w Erenie? (Musiałam)
Tak całkiem serio, to dzięki za komentarz :* Zajrzyj na konfę, bo jakoś tam cię mało ostatnio :(
Anonim06.09.2015
Poprawiam rozdział XD I mam zjebuany nastrój :/ Nie będzie mnie przez dłuższy czas.
Komentarze (15)
No, fajne to było.
-Tylko na tyle cię stać?
-To największy komplement, na jaki możesz liczyć z mojej strony.
-W końcu to ty.
-To ja.
-My się nawet tak dobrze nie znamy.
-A ja myślałem, że akcja z moim motorem skazała nas na siebie.
-Tak było?
-Jeszcze się na mnie nie wydarłaś, pamiętasz?
-Przyjdzie czas. / UJĘŁA MNIE PROSTOTA TEJ ROZMOWY 5:)
Wstawiaj :)
To wstawię :) Taki rozdział, zanim zdrowie Juli kompletnie zawaliło :) Komediowy, ale też trochę słodko-gorzki :)
Jedyne co mogę zostawić: *.*
5/5
Jeżeli mila boi się mówić o swojej chorobie i ukrywa ją, to dlaczego zostawia leki i strzykawki na widoku? To jedyne co przyszło mi do głowy, do czego możnaby się przyczepić. Dialogi trochę lepsze, historia nie jest banalna, jak na początku myślałem :)
A mnie się łza w oku zakręciła jak wyobraziłam sobie te wszystkie zdjęcia z przed lat 5 :)
piąteczka dla ciebie :) ten tekst o braku głowy był mega rozczulający... ♥ idę dalej.
Jak chcesz poczytać o miłości tych rodziców, to masz poprzednią część :) Dziękować :)
Moim zdaniem to, że Julia już raz umarła, potem ożyła, ale znów jej córka jest chora jest trochę... hym, wyszło tak nienaturalnie, przesadzone.
,,tą błogą ciszę" - tę błogą ciszę
,,Ty pozostaniesz tobą" - wydaję mi się, że powinno być sobą.
,,Widzę słońce, w kolorze pomarańczu" - bardziej pasowałoby w kolorze pomarańczy.
Za tę cześć dam -4 ;)
Cóż, wybacz xD Dzięki, że dalej śledzisz. Poprawię, jak będę trzeźwa ;) Nie no, ale jak dorwę kompa to zrobię poprawę, bo na fonie nie dopatrzę :)
Akurat "w kolorze pomarańczu: jest poprawnie, ale nie powinno tam być przecinka ;D
Zamiast dwukropka, cudzysłów... ekhem... ;_;
Siemasz, Shiro-chan! Jak tam orientacja w Erenie? (Musiałam)
Tak całkiem serio, to dzięki za komentarz :* Zajrzyj na konfę, bo jakoś tam cię mało ostatnio :(
Poprawiam rozdział XD I mam zjebuany nastrój :/ Nie będzie mnie przez dłuższy czas.
Shiro-chan :( Szybko poprawiaj i wracaj! Bo ty też musisz ocenić półkę Ichi ;)
Wolę zjeść wróbla.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania