Jestem

Jestem

 

Jestem taki jaki jestem, i już nigdy się nie zmienię, ani życiem ani gestem, nie łapię się na zbawienie.

 

Robię co mi się podoba, wtedy cieplej jest mej duszy, czasem chcę się wcielić w Hioba, by doświadczyć mąk, katuszy.

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Hania ponad rok temu

    Jak mam być szczera to super wiersz, gratuluję!

  • Marsjasz ponad rok temu

    Szczerość na potrzeby tedi75 - ważna rzecz. :D :D

  • tedi75 ponad rok temu

    Dziękuję

  • tedi75 ponad rok temu

    Dziękuję

  • KaMaRo ponad rok temu

    Szczerość najważniejsza! Tak trzymaj 👍

  • tedi75 ponad rok temu

    👍

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania