Jestem
Jestem
Jestem taki jaki jestem, i już nigdy się nie zmienię, ani życiem ani gestem, nie łapię się na zbawienie.
Robię co mi się podoba, wtedy cieplej jest mej duszy, czasem chcę się wcielić w Hioba, by doświadczyć mąk, katuszy.
Jestem
Jestem taki jaki jestem, i już nigdy się nie zmienię, ani życiem ani gestem, nie łapię się na zbawienie.
Robię co mi się podoba, wtedy cieplej jest mej duszy, czasem chcę się wcielić w Hioba, by doświadczyć mąk, katuszy.
Komentarze (6)
Jak mam być szczera to super wiersz, gratuluję!
Szczerość na potrzeby tedi75 - ważna rzecz. :D :D
Dziękuję
Dziękuję
Szczerość najważniejsza! Tak trzymaj 👍
👍
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania