Jestem tylko osobą w tłumie.
Zawsze byłam osobą w tłumie.
Z tego tłumu,
Każdy lepszy był odemnie.
Zawsze byłam tylko opcją,
Opcją nic nie znaczącą.
Nigdy wyborem,
Wyborem znaczącym.
Zawsze sposób na nudę,
Nigdy rozmową po ciężkim dniu.
Ty jesteś moją pierwszą opcją,
Ja twoją nigdy nie.
Znasz wszystkie tajemnice serca mojego,
Ja twojej żadnej.
Komentarze (3)
Rada ode mnie ("Każdy lepszy był odemnie") - zostaw tłum, bo w tłumie po rozumie i szufladę z wierszami i przejdź do opowiadań. Na taki list miejsce się znajdzie. A co do listu, to jeden z tłumnych, niestety,.
Właśnie, zostaw tłum, bo w tłumie nikt Cię nie zrozumie :)
,,Ode mnie"
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania