***

**

Średnia ocena: 3.8  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (18)

  • Kocwiaczek 23.06.2020

    Końcówka powalająca. Dobra zupa nie jest zła. A włoszczyzną i wegana skusisz :) jest uśmiech na mordce po przeczytaniu:D

  • Magda1906 24.06.2020

    dzięki

  • Ant 23.06.2020

    Miła lektura ;)

  • Magda1906 24.06.2020

    bardzo dziękuję

  • Dekaos Dondi 23.06.2020

    Magda1906→Już za sam ostatni wers, należy się 5:)→Za resztę też→Lubię zupę włoszczyźnianą:)↔Pozdrawiam:)

  • Magda1906 24.06.2020

    cieszę się że się podobało

  • Puchacz 24.06.2020

    Włoszczyzna istotnie rozbraja bombę.

  • Magda1906 24.06.2020

    dzięki

  • Tjeri 24.06.2020

    Faktycznie ostatnia strofa rozbrajająca :).

  • Magda1906 24.06.2020

    miło mi to słyszeć

  • Zakończenie powala ^~^ miło się czyta tak po prostu

  • Magda1906 25.06.2020

    dzięki

  • Pan Buczybór 25.06.2020

    zwyczajowo słabe i niezamierzenie zabawne

  • Magda1906 25.06.2020

    aha

  • kigja 25.06.2020

    Miłe w odbiorze.
    Pozdrawiam

  • Magda1906 25.06.2020

    dzięki

  • Piotrek P. 1988 28.06.2020

    Ładnie i wesoło, 5, pozdrawiam :-)

  • Magda1906 28.06.2020

    dzięki

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania