**
***Autor: Magda1906Czytano 486 razyData dodania: 23.06.2020
Średnia ocena: 3.8 Głosów: 11
Zaloguj się, aby ocenić42
Końcówka powalająca. Dobra zupa nie jest zła. A włoszczyzną i wegana skusisz :) jest uśmiech na mordce po przeczytaniu:D
dzięki
Miła lektura ;)
bardzo dziękuję
Magda1906→Już za sam ostatni wers, należy się 5:)→Za resztę też→Lubię zupę włoszczyźnianą:)↔Pozdrawiam:)
cieszę się że się podobało
Włoszczyzna istotnie rozbraja bombę.
Faktycznie ostatnia strofa rozbrajająca :).
miło mi to słyszeć
Zakończenie powala ^~^ miło się czyta tak po prostu
zwyczajowo słabe i niezamierzenie zabawne
aha
Miłe w odbiorze. Pozdrawiam
Ładnie i wesoło, 5, pozdrawiam :-)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (18)
Końcówka powalająca. Dobra zupa nie jest zła. A włoszczyzną i wegana skusisz :) jest uśmiech na mordce po przeczytaniu:D
dzięki
Miła lektura ;)
bardzo dziękuję
Magda1906→Już za sam ostatni wers, należy się 5:)→Za resztę też→Lubię zupę włoszczyźnianą:)↔Pozdrawiam:)
cieszę się że się podobało
Włoszczyzna istotnie rozbraja bombę.
dzięki
Faktycznie ostatnia strofa rozbrajająca :).
miło mi to słyszeć
Zakończenie powala ^~^ miło się czyta tak po prostu
dzięki
zwyczajowo słabe i niezamierzenie zabawne
aha
Miłe w odbiorze.
Pozdrawiam
dzięki
Ładnie i wesoło, 5, pozdrawiam :-)
dzięki
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania