!
41.Admin to leń!Autor: AnonimCzytano 409 razyData dodania: 10.04.2017
Średnia ocena: 4.3 Głosów: 7
Zaloguj się, aby ocenić30
Zjedz co chcesz
zjedz siebie.
chrum powiało chłodem, a ja do ciebie z sercem
w panierce
Nuncjusz Serduszka w panierce zawsze dobre.
Nuncjusz nie sraj
betinka ♥
Nuncjusz czarne, pewnie dużo jesz żelaza
betinka zgadza się, ostatnio zjadłem traktor z bronami
betinka Raczej miedzi albo bromu
Pan Buczybór brom kiedyś dawali w wojsku
Bromek potasu - bardzo smaczny
Nuncjusz nadleśnictwa?
betinka jadleś ma być
betinka jesteś co raz bardziej abstrakcyjna, ale mimo to Cię ogarniam, Nie, nie jadłem, podawali nam to w kawie, więc piłem :)
Nuncjusz A jak sprawy się miały, czy prawdą jest
betinka bo ja wiem,,, to mógł być raczej wynik stresu jaki się miało za młodego, bo później kuśka stawała
Gdyby nie ostatni wers wiersz mógłby być adresowany do Betti. Było tak blisko... 5
do kogo? nie znam. chyba nie miałam okazji poznać. doprawdy? yyy, muszę iść. dziękuję.
Ja tam zawsze wolę owocowo- warzywnie coś szamnąć ;) Tak lekko ;) Pozdrawiam ;)
torcików nie lubię, ale mięskiem nie wzgardzę :) dziękuję.
Lekkostrawnie. Dobrze się czyta :)
jak dobrze, to dobrze :) dziękuję.
Wszystko za jednym razem, 5
jeśli smakowało, to dobrze. dziękuję.
Otwarta lodówka, taka chłodna i pyszne jedzenie. Torcik z różyczką marcepanową. :) 5
chłodna...w upalne lato można się schować i nigdy nie wyjść :)
Ha! Po świętach ów wierszyk doskonale odzwierciedla to, co czuję, zaglądając do lodówki. W ciekawy sposób "uwiodłaś" czytelnika. Duży plusik. Płynnie poszło!
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (28)
Zjedz co chcesz
zjedz siebie.
chrum powiało chłodem, a ja do ciebie z sercem
w panierce
Nuncjusz Serduszka w panierce zawsze dobre.
Nuncjusz nie sraj
betinka ♥
Nuncjusz czarne, pewnie dużo jesz żelaza
betinka zgadza się, ostatnio zjadłem traktor z bronami
betinka Raczej miedzi albo bromu
Pan Buczybór brom kiedyś dawali w wojsku
Bromek potasu - bardzo smaczny
Nuncjusz nadleśnictwa?
betinka jadleś ma być
betinka jesteś co raz bardziej abstrakcyjna, ale mimo to Cię ogarniam, Nie, nie jadłem, podawali nam to w kawie, więc piłem :)
Nuncjusz A jak sprawy się miały, czy prawdą jest
betinka bo ja wiem,,, to mógł być raczej wynik stresu jaki się miało za młodego, bo później kuśka stawała
Gdyby nie ostatni wers wiersz mógłby być adresowany do Betti. Było tak blisko... 5
do kogo? nie znam. chyba nie miałam okazji poznać. doprawdy? yyy, muszę iść.
dziękuję.
Ja tam zawsze wolę owocowo- warzywnie coś szamnąć ;) Tak lekko ;) Pozdrawiam ;)
torcików nie lubię, ale mięskiem nie wzgardzę :)
dziękuję.
Lekkostrawnie. Dobrze się czyta :)
jak dobrze, to dobrze :)
dziękuję.
Wszystko za jednym razem, 5
jeśli smakowało, to dobrze.
dziękuję.
Otwarta lodówka, taka chłodna i pyszne jedzenie. Torcik z różyczką marcepanową. :) 5
chłodna...w upalne lato można się schować i nigdy nie wyjść :)
Ha! Po świętach ów wierszyk doskonale odzwierciedla to, co czuję, zaglądając do lodówki. W ciekawy sposób "uwiodłaś" czytelnika. Duży plusik. Płynnie poszło!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania