41.Admin to leń!

!

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (28)

  • betinka 10.04.2017

    Zjedz co chcesz

  • Anonim 10.04.2017

    zjedz siebie.

  • betinka 10.04.2017

    chrum powiało chłodem, a ja do ciebie z sercem

  • Nuncjusz 10.04.2017

    w panierce

  • Pan Buczybór 10.04.2017

    Nuncjusz Serduszka w panierce zawsze dobre.

  • betinka 10.04.2017

    Nuncjusz nie sraj

  • Nuncjusz 10.04.2017

    betinka ♥

  • betinka 10.04.2017

    Nuncjusz czarne, pewnie dużo jesz żelaza

  • Nuncjusz 10.04.2017

    betinka zgadza się, ostatnio zjadłem traktor z bronami

  • Pan Buczybór 10.04.2017

    betinka Raczej miedzi albo bromu

  • betinka 10.04.2017

    Pan Buczybór brom kiedyś dawali w wojsku

  • Nuncjusz 10.04.2017

    Bromek potasu - bardzo smaczny

  • betinka 10.04.2017

    Nuncjusz nadleśnictwa?

  • betinka 10.04.2017

    betinka jadleś ma być

  • Nuncjusz 10.04.2017

    betinka jesteś co raz bardziej abstrakcyjna, ale mimo to Cię ogarniam, Nie, nie jadłem, podawali nam to w kawie, więc piłem :)

  • betinka 10.04.2017

    Nuncjusz A jak sprawy się miały, czy prawdą jest

  • Nuncjusz 10.04.2017

    betinka bo ja wiem,,, to mógł być raczej wynik stresu jaki się miało za młodego, bo później kuśka stawała

  • Pan Buczybór 10.04.2017

    Gdyby nie ostatni wers wiersz mógłby być adresowany do Betti. Było tak blisko... 5

  • Anonim 10.04.2017

    do kogo? nie znam. chyba nie miałam okazji poznać. doprawdy? yyy, muszę iść.
    dziękuję.

  • Jo-anka 10.04.2017

    Ja tam zawsze wolę owocowo- warzywnie coś szamnąć ;) Tak lekko ;) Pozdrawiam ;)

  • Anonim 11.04.2017

    torcików nie lubię, ale mięskiem nie wzgardzę :)
    dziękuję.

  • Enchanteuse 10.04.2017

    Lekkostrawnie. Dobrze się czyta :)

  • Anonim 11.04.2017

    jak dobrze, to dobrze :)
    dziękuję.

  • Tanaris 10.04.2017

    Wszystko za jednym razem, 5

  • Anonim 11.04.2017

    jeśli smakowało, to dobrze.
    dziękuję.

  • Szudracz 11.04.2017

    Otwarta lodówka, taka chłodna i pyszne jedzenie. Torcik z różyczką marcepanową. :) 5

  • Anonim 11.04.2017

    chłodna...w upalne lato można się schować i nigdy nie wyjść :)

  • Szalokapel 18.04.2017

    Ha! Po świętach ów wierszyk doskonale odzwierciedla to, co czuję, zaglądając do lodówki. W ciekawy sposób "uwiodłaś" czytelnika. Duży plusik. Płynnie poszło!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania