Jesteśmy wojną #OneShotChallenge ( nominuje: lea07, Faize Anbare, Zozole )
Jesteśmy wojną w nas samych.
W tych słowach znajomych i tych niewypowiedzianych.
Od zawsze dzielimy na pół, już podzielony świat.
Licząc, że jutro nam da.
Nową broń.
I czyjaś twierdza upadnie.
Rozsypie się piach.
A to długie będzie mogło znów.
Udowodnić, że wojna to nie zabawa.
Że nie zabliźni ran, wspólnie wypita kawa.
Że echo tam za ścianą, wypowiada wciąż to samo.
Że zatrzymał się czas w to pamiętne rano.
Jesteśmy wojną nie z przypadku, lecz z wyboru.
Bo nie pragnęłam cię, wśród deszczu meteorów.
I gdy miał się skończyć świat, my nie biegliśmy tam.
Gdzie miała ocaleć ludzka rasa, my czekaliśmy na nową broń.
Która obali serca twierdze.
I to które cios zadało.
Będzie mogło znów.
Udowodnić, że wojna to nie zabawa.
Że, nie zabliźni ran wspólnie wypita kawa.
Że echo tam za ścianą, wypowiada wciąż to samo.
Że zatrzymał się czas w to pamiętne rano.
Jesteśmy wojną, bo nie potrafimy.
Rozmawiać bez słów.
Komentarze (15)
4daje
pięć ode mnie
5... prawdziwe oblicze wojny
Dzięki wszystkim
Świetne :) No i nominacja :D
Kurde, drugi raz okazji i nominacji nie zmarnuję! Muszę coś napisać :D
Opowi rozwija :) Muszę wam i mu podziękować.
Pierwsze bezbłędne opowiadanie z polskiego juhuuu!!.
Haha. Nie ma za co. xD
Fajnie fajnie. 5. Swoją drogą teraz ani razu nie zostałam nominowana. Czuję smutek :D
Moge zmienić nominacje jeśli chcesz.
Ojej zmieniłaś. Nie musiałaś ! :***
Ale skoro tak to napiszę COŚ^^
Zozole COŚ już zostało napisane, to mój tekst ;)
Yhm. Okej
Cudowne 5
Bardzo fajne
Tina12 czy będziesz pisała kontynuację Czarownicy (wspólne opowiadanie), bo nie wiem czy znowu zmieniac nominację czy jednak coś napiszesz?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania