I dopiero się posypało. Zauważyłam kilka literowek, ale to drobiazgi. A i to gaszenie muzyki, nie wiem może tak się mówi gdzieś tam u ciebie w twoich stronach ale jakoś dziwnie brzmi... przyciszenie lub wyłączenie chyba jest bardziej odpowiednie. Aha i jeszcze taka mala... jesli mówimy o istnieniu, zimno nie istnieje, tak samo ciemność lub zlo. Wiem co miałeś na myśli, ale taki szczegół mały, jestem czepialska. Zimno jest odczuwalne ale nie ma źródła własnego, jest napędzane brakiem energi przeciwnej.
Ogólnie rozdział mi się podoba. Zaciekawiłeś mnie tą Sandrą. Chętnie przeczytam kolejny. Pozdrawiam.
Kreda03.04.2017
I dopiero się posypało. Zauważyłam kilka literowek, ale to drobiazgi. A i to gaszenie muzyki, nie wiem może tak się mówi gdzieś tam u ciebie w twoich stronach ale jakoś dziwnie brzmi... przyciszenie lub wyłączenie chyba jest bardziej odpowiednie. Aha i jeszcze taka mala... jesli mówimy o istnieniu, zimno nie istnieje, tak samo ciemność lub zlo. Wiem co miałeś na myśli, ale taki szczegół mały, jestem czepialska. Zimno jest odczuwalne ale nie ma źródła własnego, jest napędzane brakiem energi przeciwnej.
Ogólnie rozdział mi się podoba. Zaciekawiłeś mnie tą Sandrą. Chętnie przeczytam kolejny. Pozdrawiam.
Kreda03.04.2017
Aha i nie ode mnie te złe oceny... Ktoś chyba chciał ci dogryźć, dziecinada. Ciekawe czy chociaż czytali.
To nie czytaj albo zapal świeczki, weź literek wody święconej i drugi ognistej. :)
Anonim04.04.2017
a myślałam, że jesteś świętszy od papieża, czuję się oszukana.
jesteś świetnym aktorem, athame, mam nadzieję, że nie jesteś poszukiwany listem gończym,
i nie przetrzymujesz w piwnicy kilku nastolatek.
graj dalej rolę świętego.
kocham internety bardziej niż balety xD
chrum Franciszek porównał bojowników isis do uczniów Chrystusa .To chyba jestem bardziej święty.Nie mam piwnicy.A w czym cie oszukałem? To jest fikcja, a na końcu się dowiesz, że oparta na świętej księdze vedyjskiej. pozdrawiam.
Anonim04.04.2017
trzy słowa na początku zdania, czy Franciszek napisałby do swoich owieczek, to się nie módl?
to nie przychodź do kościoła? to nie pytaj, nie rozmawiaj, to...
byłbyś złym menadżerem, odganiałbyś klientów, zamiast ich zachęcać do kupowania.
na drugi raz zastanów się, co odpowiadasz swoim czytelnikom.
nie, nie jesteś święty, tylko kreujesz się na świętego.
amen
athame04.04.2017
Przeczytaj swoj poprzedni komentarz. To ty napisalas ze myslalas, ze ja jestem swietszy od papieza. Nie przekrecaj.Swiety jest tylko Bog i ten kogo On tak nazwie.A ze papiez wyswieci tysiac osob na swietych to jego( papieza) sprawa. Kosciol katolikiem ma na rekach krew 60 milionow ludzi.Zameczonych w okrotny sposob. Nawet nie porownuj mnie do tej zgrai.Nie mam nic do katolikow To sa tacy sami ludzie jak inni.A co do systemu pozostaw sad Jezusowi.Tak bedzie lepiej..Czytasz moje opowiadania to dawaj komentarze do opowiadan.Ten portal do tego sluzy.Jezeli ci sie nie podobaja moje opowiadania to nie czytaj.Proste jak promien slonca.Dziekuje i pozdrawiam.
Anonim05.04.2017
athame: Czytasz moje opowiadania to dawaj komentarze do opowiadan.Ten portal do tego sluzy.Jezeli ci sie nie podobaja moje opowiadania to nie czytaj.Proste jak promien slonca
Anonim05.04.2017
dziwne, że osoba poruszająca się biegle w biblii, i twierdząca, że KOCHA LUDZI, WSZYSTKICH, WROGÓW TAKŻE,
jest tak strasznie agresywna.
co tobą kieruje, żeby w ten sposób napisać? bo doprawdy nie znajduję słów, na twoją dwulicowość, ale jestem szczęśliwa,
że odkrywasz swoją prawdziwą twarz.
Komentarze (26)
pięć
Dzięki :)
Dziekuję :) <3
I dopiero się posypało. Zauważyłam kilka literowek, ale to drobiazgi. A i to gaszenie muzyki, nie wiem może tak się mówi gdzieś tam u ciebie w twoich stronach ale jakoś dziwnie brzmi... przyciszenie lub wyłączenie chyba jest bardziej odpowiednie. Aha i jeszcze taka mala... jesli mówimy o istnieniu, zimno nie istnieje, tak samo ciemność lub zlo. Wiem co miałeś na myśli, ale taki szczegół mały, jestem czepialska. Zimno jest odczuwalne ale nie ma źródła własnego, jest napędzane brakiem energi przeciwnej.
Ogólnie rozdział mi się podoba. Zaciekawiłeś mnie tą Sandrą. Chętnie przeczytam kolejny. Pozdrawiam.
I dopiero się posypało. Zauważyłam kilka literowek, ale to drobiazgi. A i to gaszenie muzyki, nie wiem może tak się mówi gdzieś tam u ciebie w twoich stronach ale jakoś dziwnie brzmi... przyciszenie lub wyłączenie chyba jest bardziej odpowiednie. Aha i jeszcze taka mala... jesli mówimy o istnieniu, zimno nie istnieje, tak samo ciemność lub zlo. Wiem co miałeś na myśli, ale taki szczegół mały, jestem czepialska. Zimno jest odczuwalne ale nie ma źródła własnego, jest napędzane brakiem energi przeciwnej.
Ogólnie rozdział mi się podoba. Zaciekawiłeś mnie tą Sandrą. Chętnie przeczytam kolejny. Pozdrawiam.
Aha i nie ode mnie te złe oceny... Ktoś chyba chciał ci dogryźć, dziecinada. Ciekawe czy chociaż czytali.
Dzięki.:)
5 Czekam na ciąg dalszy.;)
Dziękuję . Jestem na 125 str ogródka :) Pa.
przeczytałam, i boję się, co będzie dalej;
To nie czytaj albo zapal świeczki, weź literek wody święconej i drugi ognistej. :)
a myślałam, że jesteś świętszy od papieża, czuję się oszukana.
jesteś świetnym aktorem, athame, mam nadzieję, że nie jesteś poszukiwany listem gończym,
i nie przetrzymujesz w piwnicy kilku nastolatek.
graj dalej rolę świętego.
kocham internety bardziej niż balety xD
chrum Franciszek porównał bojowników isis do uczniów Chrystusa .To chyba jestem bardziej święty.Nie mam piwnicy.A w czym cie oszukałem? To jest fikcja, a na końcu się dowiesz, że oparta na świętej księdze vedyjskiej. pozdrawiam.
trzy słowa na początku zdania, czy Franciszek napisałby do swoich owieczek, to się nie módl?
to nie przychodź do kościoła? to nie pytaj, nie rozmawiaj, to...
byłbyś złym menadżerem, odganiałbyś klientów, zamiast ich zachęcać do kupowania.
na drugi raz zastanów się, co odpowiadasz swoim czytelnikom.
nie, nie jesteś święty, tylko kreujesz się na świętego.
amen
Przeczytaj swoj poprzedni komentarz. To ty napisalas ze myslalas, ze ja jestem swietszy od papieza. Nie przekrecaj.Swiety jest tylko Bog i ten kogo On tak nazwie.A ze papiez wyswieci tysiac osob na swietych to jego( papieza) sprawa. Kosciol katolikiem ma na rekach krew 60 milionow ludzi.Zameczonych w okrotny sposob. Nawet nie porownuj mnie do tej zgrai.Nie mam nic do katolikow To sa tacy sami ludzie jak inni.A co do systemu pozostaw sad Jezusowi.Tak bedzie lepiej..Czytasz moje opowiadania to dawaj komentarze do opowiadan.Ten portal do tego sluzy.Jezeli ci sie nie podobaja moje opowiadania to nie czytaj.Proste jak promien slonca.Dziekuje i pozdrawiam.
athame: Czytasz moje opowiadania to dawaj komentarze do opowiadan.Ten portal do tego sluzy.Jezeli ci sie nie podobaja moje opowiadania to nie czytaj.Proste jak promien slonca
dziwne, że osoba poruszająca się biegle w biblii, i twierdząca, że KOCHA LUDZI, WSZYSTKICH, WROGÓW TAKŻE,
jest tak strasznie agresywna.
co tobą kieruje, żeby w ten sposób napisać? bo doprawdy nie znajduję słów, na twoją dwulicowość, ale jestem szczęśliwa,
że odkrywasz swoją prawdziwą twarz.
ile masz twarzy?
chyba sam się gubisz, prawda?
A imię jego 40 i 4
Prosze cię. Ja nie mam czasu na takie dyskusje. Pozdrawiam.
Od kiedy to, athame nie ma czasu na dyskusje, maili nie rozdaje, nie prosi, żeby do niego pisać... zmienia się w oczach. Ot dziwy, jak w Dziadach.
Jakiś dziwny Betti. Pa mowi i serduszka wysyla 30 letni pryk
Neurotyk myślę, że ma dużo więcej niż 30- tkę, może dwa razy tyle.
Interesujące opowiadanie. Moim zdaniem lepsze niż poprzednie, które czytałam. Od pierwszej części 5. Pozdrawiam!
Zupełnie się z tobą zgadzam. Trochę zaczepnie napisane,ale wszystko powoli się wyjaśni. Dziekuję.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania