Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!
jozefa kamińe
to ja kamińe
jestem, lecz minę
nie będzie mnie
lecz czy to źle?
niebyt nie boli
nijakiej roli
nie trzeba grać
nosz kurwa mać!
więc pa i nara
se pójdę zara
cześć, bez widzenia
koniec ględzenia
Komentarze (5)
raz raz raz
tu mi czeba
ze nieba
panie badminie
pan mię zbanuje
plis
bo mi sie jus tu nie kce pisać literek
kamine to bot
niezły szrot
ciężko z nim wytrzymać
gdy próbuje nas wydymać
A mi się podoba. Daje 2*4-3
Nie powinno mnie tutaj być, komunikat jest, ale cóż, zasada złamana i nikt przez to nie umarł. No sorry.
"Jestem, lecz minę"
Każdy z nas minie, każdy z nas kiedyś się skończy. Dlatego musimy się cieszyć teraźniejszością.
"Niebyt nie boli, nijakiej roli nie trzeba grać"
Po co grać role, nie lepiej być kim jesteśmy i mieć głęboko w D innych ludzi?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania