/59/ - Jak to stare panny wyszły na swoje - Dekaos Dondi

Bezdomne stare panny tańczyły w zielonych sukienkach, a księżyc w pełni błyszczał na niebie w zimną jasną noc. Jedna z nich nie chciała być dziewicą i później pozostałe, więc usiadły gołymi tyłkami na zimnych kamieniach i ta pierwsza dostała wilka i wszystkie pozostałe, a wilki przemieniły się w wilkołaki. Wtedy panny zaczęły znowu pożądliwie tańczyć w białych barchanowych sukienkach, a wilkołaki zapragnęły je zjeść lecz po namyśle zadowoliły inaczej każdą kibić.

 

Nagle z lasu wyskoczyły wampiry na całą długość i wyssały wilki z całej krwi i płynów, bo spały po hulankach. Wtedy niestrachliwa panna, włożyła ociężałym napitym wampirom osikowy kołek, nasączony wodą święconą i czosnkiem, a wszystkie wyciągnęły za czupryny na słońce by zmarniały na proch, bo z krwiopijcami nie chciały wykręcić numer. Kiedy odpoczęły obrały wilki ze skóry i uszyły futra ozdobne, takie niecodzienne jak nikt nie umiał.

 

Po chwili znowu zatańczyły w biało czerwonych sukienkach i poszły na targ, sprzedać po niespotykanej cenie i w ten sposób stare panny wyszły na swoje i stać je było nie tylko na kawałek podłogi, ale też na całą chałupę.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

 • słone paluszki 5 miesięcy temu
  Wyszło arcyekstrabombastycznie😀
 • No, ba Niepowtarzalni są Arcyekstrabombastyczni 😀
 • paluszki wymacajcie sprawcę O!
 • Zenza 5 miesięcy temu
  O ile zdarzał mi się ostatnio strzelać w autorów, tu nie mam wątpliwości. Ja jestem kulą, a płotem jest Dekaos. Wszędzie go widzę.
 • Takie przewidzenia powinno się leczyć O! Dondi i Dekaos - dwa w jednym
 • Pasja 5 miesięcy temu
  Panny są nie do zdarcia. Zwłaszcza stare. potrafią się ustawić. Fajny kawałek podłogi. Autor trochę się zdradził stylem, ale nie do końca.

  Pozdrawiam
 • Zdradził, nie zdradził... Strzel niechaj się dokona odsłona hahahah
 • Dekaos Dondi 5 miesięcy temu
  Zenza jak nic, dla zmyłki!↔Nie ma tego złego, coby stare panny, nie wspomogło😂:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania