Judy i Nick kod enigma Uwaga Wspólny Fanfic i Konkurs !
Witam wasz serdecznie z okazji okazji 1000 głosów(na wattpad) pragnę z tej okazji ogłosić dwa eventy
1)Wspólny fanfic zwierzogrodu
Wspólnymi siłami jutro równo 28 lutego o 22: napiszemy opowiadanie o zwierzogrodzie
https://docs.google.com/document/d/1xTzCPr_skDXfu0oytSgL7adCiD6ql9WcJVkcGjKb13w/edit
2)konkurs
mam również do ogłoszenia konkurs zasady są proste musicie po prostu odpowiedzieć na kilka prostych zagadek zagadka pierwsza Na białej ziemi musicie wskoczyć w wehikuł czasu i dostrzec matematyczny ład w jej fioletowych oczach
Nagroda to
Wpis poświęcony zwycięscy i jego twórczości
oraz możliwość stworzenia własnej postaci do któregoś z moich opowiadań
Komentarze (16)
aha ok
Dwa szybkie pytania:
O co chodzi z tym wspólnym opowiadaniem?
O co chodzi z tym konkursem?
W Jutro w dokumentach będę pisał zgodnie z waszymi sugestiami (w przypadku podzielanych opini decyduje większość lub najciekawszy pomysł )
Co do konkursu jest to seria zagadek dla fanu :-)
Gdzie ?
https://docs.google.com/document/d/1xTzCPr_skDXfu0oytSgL7adCiD6ql9WcJVkcGjKb13w/edit
https://docs.google.com/document/d/1xTzCPr_skDXfu0oytSgL7adCiD6ql9WcJVkcGjKb13w/edit
Z resztą nieważne nikt nie odgadnie smoczych zagadek błahe cha cha cha
Słyszałeś o przecinkach i kropkach?
Nadal nie wiem o co tu chodzi...
Mówiąc najprościej w dokumentach wspólnie będziemy pisać opowiadanie
Co do konkursu jak mówiłem jest to seria zagadek każda prowadzi do następnej wygrywa ten który pierwszy dotrze do końca
Jakich dokumentach?
Dobra. Nieważne.
Nikogo to nie obchodzi
nie prawda
Prawda
Ojojoj... jeden z moich ulubionych trolli na opowi. Jak miło powspominać XDD
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania