**

***

Średnia ocena: 3.3  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Sokrates 3 miesiące temu

    Świetnie się czyta, rytmiczny wiersz. A zakończenie zaskakujące na 5. Brawo.

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Dzięki. Szczerze cieszę się z twojego pozytywnego odbioru :)

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    Piękny i wzruszający wiersz. Ode mnie 5-ka.

    Pozdrawiam! J. J. Zieleziński

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Pięknie dziękuję, jest mi bardzo miło :)

  • Bernadetta12345 3 miesiące temu

    W tej postaci to mi się z odą kojarzy☺️mało takich wierszy dziś… ewidentnie oda do samotności😀ciekawa forma sama w sobie

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Tak, to jest oda.

    Mało takich wierszy, wiem.

    Ja jestem niemodna, lubię starą naszą dobrą, polską poezję, mam starą duszę i dobrze mi z tym.

    Pozdrówki i miłej soboty dla Ciebie :)

  • Bernadetta12345 3 miesiące temu

    viola arvensis dziękuję miłego😊

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania