***
**Autor: viola arvensisCzytano 114 razyData dodania: 26.03.2026
Średnia ocena: 3.3 Głosów: 9
Zaloguj się, aby ocenić30
Świetnie się czyta, rytmiczny wiersz. A zakończenie zaskakujące na 5. Brawo.
Dzięki. Szczerze cieszę się z twojego pozytywnego odbioru :)
Piękny i wzruszający wiersz. Ode mnie 5-ka. Pozdrawiam! J. J. Zieleziński
Pięknie dziękuję, jest mi bardzo miło :)
W tej postaci to mi się z odą kojarzy☺️mało takich wierszy dziś… ewidentnie oda do samotności😀ciekawa forma sama w sobie
Tak, to jest oda. Mało takich wierszy, wiem. Ja jestem niemodna, lubię starą naszą dobrą, polską poezję, mam starą duszę i dobrze mi z tym. Pozdrówki i miłej soboty dla Ciebie :)
viola arvensis dziękuję miłego😊
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (7)
Świetnie się czyta, rytmiczny wiersz. A zakończenie zaskakujące na 5. Brawo.
Dzięki. Szczerze cieszę się z twojego pozytywnego odbioru :)
Piękny i wzruszający wiersz. Ode mnie 5-ka.
Pozdrawiam! J. J. Zieleziński
Pięknie dziękuję, jest mi bardzo miło :)
W tej postaci to mi się z odą kojarzy☺️mało takich wierszy dziś… ewidentnie oda do samotności😀ciekawa forma sama w sobie
Tak, to jest oda.
Mało takich wierszy, wiem.
Ja jestem niemodna, lubię starą naszą dobrą, polską poezję, mam starą duszę i dobrze mi z tym.
Pozdrówki i miłej soboty dla Ciebie :)
viola arvensis dziękuję miłego😊
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania