*wcale
dlaczego zdanie ,,W pewnym momencie dzwoni do niej sąsiadka z pytaniem, czy u niej w domu coś się stało, bo służby ratunkowe znajdują się pod domem. Rozłączyła się." jest w czasie terazniejszym, skoro wiekszosc jest w czasie przeszlym? nie ma w opowiadaniu nic ciekawego, zostawie jakies trzy na zachete, ale jak potem bedzie to samo to juz bede ci dawal paly
Komentarze (2)
Mix czasów przeszłego z teraźniejszych. Czasami brak odstępów i literówki. Tekst do ponownej edycji. Póki co, nie oceniam.
*wcale
dlaczego zdanie ,,W pewnym momencie dzwoni do niej sąsiadka z pytaniem, czy u niej w domu coś się stało, bo służby ratunkowe znajdują się pod domem. Rozłączyła się." jest w czasie terazniejszym, skoro wiekszosc jest w czasie przeszlym? nie ma w opowiadaniu nic ciekawego, zostawie jakies trzy na zachete, ale jak potem bedzie to samo to juz bede ci dawal paly
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania