.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • Jo-anka 07.04.2017

    Tak nieśmiało zapytam, o co chodzi z tymi dwoma początkami? Czytając miałam déjà vu ... Tylko odwrotne... Myślałam, że to koty, niestety było to dziecko... Pozdrawiam.

  • Pasja 07.04.2017

    Jakie dwa początki, nie rozumiem?

  • Jo-anka 07.04.2017

    pasja Zniknęło! Były dwa napisane jakby... Coś mi net szwankuje chyba, albo kawy za mało ;)

  • Pasja 07.04.2017

    Jo-anka czasem tak bywa, czary, a może ja coś nabroiłam. Dziękuję I pozdrawiam

  • KarolaKorman 07.04.2017

    Miałam dokładnie takie samo wrażenie całkiem niedawno na wieczornym spacerze z psami. Aż ciarki mnie przeszły, kiedy usłyszałam zawodzenie a pusty śmiech ogarnął, jak dałam się nabrać, 5 :)

  • Pasja 07.04.2017

    No widzisz, ale teraz to jest pora na marcowanie, ale w styczniu? Pozdrawiam serdecznie

  • Kakarotto 07.04.2017

    Piszesz lekkim i przyjemnym piórem, aż chce się czytać.

  • Pasja 07.04.2017

    Dziękuję za miły komentarz. Pozdrawiam

  • Szudracz 07.04.2017

    Koty w amoku miłosnym, koszmarne mają odgłosy. :)5

  • Pasja 07.04.2017

    Oj tak różne arie operetkowe. Pozdrawiam

  • Pan Buczybór 07.04.2017

    Koty wyją po nocy i w amok wprowadzają. 5

  • Pasja 07.04.2017

    Może człowiek nie wie co to znaczy taka miłość kocia. Pozdrawiam

  • Tanaris 07.04.2017

    Dzień pełen tajemnic xD 5

  • Pasja 07.04.2017

    Dzięki za tajemniczość. Pozdrawiam serdecznie

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania