Cain teraz wiadomo skąd u ciebie zamiłowanie do damskich fatałaszków i nicków. gratuluję ci trans... formacji ha,ha,ha
taki coming out z twojej strony, boguś... :))
Akwadar, a dziekuje serdecznie i przepraszam za pomylke odnosnie twojej płci. Myslalem ze jestes kobieta bo zrzedzisz i czepiasz sie bez powodu jak stara baba co dawno nie odczula zadnego rodzaju satysfakcji. Ja nie pozostaje dłuzny i gratuluje twojego furry coming outu. Chyba ze twoj swinski ryjek i szczurze oczka to dlatego ze bardzo kochasz zwierzeta?
Cain dobra, dobra, nie denerwuj się, żyj sobie spokojnie jako kobieta... albo mężczyzna... albo dwa w jednym i nie żałuj tego swojego coming out, mało kto ma taką odwagę ;))
a tekst i tak słaby
Akwadar Jestem spokojny. A twoja opinia co do mojego pisania to mi kolo genitaliów lata. Mozesz wybrac ktorych, wziac do ust i ocenic, jako wprawny krytyk jakosci.
zła "30" strona...?
Gdyby tu byla jakaś najgorsza, to i tak trzydziesci razy lepsza od twojej najlepszej.
Jeśli dopiero po przeleceniu połowy przewijałem aby zobaczyć ile jeszcze to znaczy że się zatrzymałem, a to już pozytyw dla autora.
Jak dokończę, może się czego doczepie. U ciebie do tego wystarczy tylko zacząć.
Komentarze (18)
Słabe...
Ok. Ale ty za to jestes brzydka.
Cain ty jesteś bardziej brzydka :))
Akwadar Jestem ladniejsza kobieta od ciebie mimo tego ze jestem facetem
Cain teraz wiadomo skąd u ciebie zamiłowanie do damskich fatałaszków i nicków. gratuluję ci trans... formacji ha,ha,ha
taki coming out z twojej strony, boguś... :))
Akwadar, a dziekuje serdecznie i przepraszam za pomylke odnosnie twojej płci. Myslalem ze jestes kobieta bo zrzedzisz i czepiasz sie bez powodu jak stara baba co dawno nie odczula zadnego rodzaju satysfakcji. Ja nie pozostaje dłuzny i gratuluje twojego furry coming outu. Chyba ze twoj swinski ryjek i szczurze oczka to dlatego ze bardzo kochasz zwierzeta?
Cain dobra, dobra, nie denerwuj się, żyj sobie spokojnie jako kobieta... albo mężczyzna... albo dwa w jednym i nie żałuj tego swojego coming out, mało kto ma taką odwagę ;))
a tekst i tak słaby
Akwadar Jestem spokojny. A twoja opinia co do mojego pisania to mi kolo genitaliów lata. Mozesz wybrac ktorych, wziac do ust i ocenic, jako wprawny krytyk jakosci.
Cain ;)
Akwadar Sorry, że się wtrącam, Bogumiła tu nie ma.
00.00, Na rany bogoojczyźniane! - naprawdę? Niemcy go złapali;(
wikindzy On gdzieś jest, zawołaj to może się odezwie 😉
Nie zmiennie lubię kawę dla kotów.
Mogłaby jeszcze kogoś wypić. ☹️
Wiem, że minęły 3 miesiące, ale jestem tu stosunkowo niedawno, wiec dopiero teraz przeczytałem. Dobre! Ode mnie 5.
Dzieki!
Ciekawe, super początek. Zła strona trzydziestki...
Pozdrawiam serdecznie 5*
Miłego dnia
Dzięki, wzajemnie
zła "30" strona...?
Gdyby tu byla jakaś najgorsza, to i tak trzydziesci razy lepsza od twojej najlepszej.
Jeśli dopiero po przeleceniu połowy przewijałem aby zobaczyć ile jeszcze to znaczy że się zatrzymałem, a to już pozytyw dla autora.
Jak dokończę, może się czego doczepie. U ciebie do tego wystarczy tylko zacząć.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania