👋

👋

Średnia ocena: 3.5  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (18)

  • Akwadar 18.03.2024

    Słabe...

  • Cain 18.03.2024

    Ok. Ale ty za to jestes brzydka.

  • Akwadar 18.03.2024

    Cain ty jesteś bardziej brzydka :))

  • Cain 18.03.2024

    Akwadar Jestem ladniejsza kobieta od ciebie mimo tego ze jestem facetem

  • Akwadar 18.03.2024

    Cain teraz wiadomo skąd u ciebie zamiłowanie do damskich fatałaszków i nicków. gratuluję ci trans... formacji ha,ha,ha
    taki coming out z twojej strony, boguś... :))

  • Cain 18.03.2024

    Akwadar, a dziekuje serdecznie i przepraszam za pomylke odnosnie twojej płci. Myslalem ze jestes kobieta bo zrzedzisz i czepiasz sie bez powodu jak stara baba co dawno nie odczula zadnego rodzaju satysfakcji. Ja nie pozostaje dłuzny i gratuluje twojego furry coming outu. Chyba ze twoj swinski ryjek i szczurze oczka to dlatego ze bardzo kochasz zwierzeta?

  • Akwadar 18.03.2024

    Cain dobra, dobra, nie denerwuj się, żyj sobie spokojnie jako kobieta... albo mężczyzna... albo dwa w jednym i nie żałuj tego swojego coming out, mało kto ma taką odwagę ;))
    a tekst i tak słaby

  • Cain 18.03.2024

    Akwadar Jestem spokojny. A twoja opinia co do mojego pisania to mi kolo genitaliów lata. Mozesz wybrac ktorych, wziac do ust i ocenic, jako wprawny krytyk jakosci.

  • Akwadar 18.03.2024

    Cain ;)

  • 00.00 18.03.2024

    Akwadar Sorry, że się wtrącam, Bogumiła tu nie ma.

  • wikindzy 18.03.2024

    00.00, Na rany bogoojczyźniane! - naprawdę? Niemcy go złapali;(

  • 00.00 18.03.2024

    wikindzy On gdzieś jest, zawołaj to może się odezwie 😉

  • 00.00 18.03.2024

    Nie zmiennie lubię kawę dla kotów.
    Mogłaby jeszcze kogoś wypić. ☹️

  • Grisza dwa lata temu

    Wiem, że minęły 3 miesiące, ale jestem tu stosunkowo niedawno, wiec dopiero teraz przeczytałem. Dobre! Ode mnie 5.

  • Cain dwa lata temu

    Dzieki!

  • andrew24 dwa lata temu

    Ciekawe, super początek. Zła strona trzydziestki...

    Pozdrawiam serdecznie 5*
    Miłego dnia

  • Cain dwa lata temu

    Dzięki, wzajemnie

  • ireneo dwa lata temu

    zła "30" strona...?
    Gdyby tu byla jakaś najgorsza, to i tak trzydziesci razy lepsza od twojej najlepszej.
    Jeśli dopiero po przeleceniu połowy przewijałem aby zobaczyć ile jeszcze to znaczy że się zatrzymałem, a to już pozytyw dla autora.
    Jak dokończę, może się czego doczepie. U ciebie do tego wystarczy tylko zacząć.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania