:)
*.*Autor: AlfaGlobulinaCzytano 412 razyData dodania: 23.06.2020
Średnia ocena: 3.3 Głosów: 12
Zaloguj się, aby ocenić39
Aż jeden? No, przesada...
Nie każdemu się dogodzi :) Ale dziękuję za pozytywną opinię!
AlfaGlobulina :)
AlfaGlobulina→Adyć znowu poetycko, a szare komórki pulsować mogą, każde inaczej :) ''wieczór debatującej ciemności'' →ciekawe sformułowanie.↔Pozdrawiam:)→5
Ponownie dziękuję za pozytywny odbiór, cieszy mnie ogromnie, że wiersz przypadł Ci do gustu :)
No, podoba mi się ten wiersz. Całkiem porządny
Natchnęła mnie do niego zimna kawa =D
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (7)
Aż jeden? No, przesada...
Nie każdemu się dogodzi :) Ale dziękuję za pozytywną opinię!
AlfaGlobulina :)
AlfaGlobulina→Adyć znowu poetycko, a szare komórki pulsować mogą, każde inaczej :)
''wieczór debatującej ciemności'' →ciekawe sformułowanie.↔Pozdrawiam:)→5
Ponownie dziękuję za pozytywny odbiór, cieszy mnie ogromnie, że wiersz przypadł Ci do gustu :)
No, podoba mi się ten wiersz. Całkiem porządny
Natchnęła mnie do niego zimna kawa =D
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania