*.*

:)

Średnia ocena: 3.3  Głosów: 12

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Akwadar 23.06.2020

    Aż jeden? No, przesada...

  • AlfaGlobulina 23.06.2020

    Nie każdemu się dogodzi :) Ale dziękuję za pozytywną opinię!

  • Akwadar 23.06.2020

    AlfaGlobulina :)

  • Dekaos Dondi 23.06.2020

    AlfaGlobulina→Adyć znowu poetycko, a szare komórki pulsować mogą, każde inaczej :)
    ''wieczór debatującej ciemności'' →ciekawe sformułowanie.↔Pozdrawiam:)→5

  • AlfaGlobulina 23.06.2020

    Ponownie dziękuję za pozytywny odbiór, cieszy mnie ogromnie, że wiersz przypadł Ci do gustu :)

  • Pan Buczybór 23.06.2020

    No, podoba mi się ten wiersz. Całkiem porządny

  • AlfaGlobulina 23.06.2020

    Natchnęła mnie do niego zimna kawa =D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania