Spodobała mi się ta historia :) zdziwilo mnie tylko jedno. Dziewczyna chyba coś czuła do tego chłopaka, a po tym jak znalazła go martwego, od razu zaczął jej się podobać policjant. Trochę to dziwne i brakuje mi też jej uczuć związanych ze śmiercią chłopaka. Jednak mimo wszystko daję 5 i mam nadzieję, że ciekawie poprowadzisz tą historię bo jest w moim guście :)
Z kryminałami się tu rzadko spotykamy, a ten jest całkiem, całkiem 5 :). Dałam 5 za Dobry styl, brak błędów i ciekawą treść i na początek oczywiście :)
Dziękuję bardzo xD
Na końcu wszystko wyjaśni się co niejasne :)
Kasia14.04.2015
No no.. zapowiada się nieźle. Tylko jedno mnie zastanawia - Dlaczego ona w ogóle się nie przejęła tym, że widzi swojego kolegę (?)
martwego. Ale to tylko taka jedna uwaga :)
Kasia14.04.2015
Oooo, zobaczyłam,że BreezyLove miała taką samą opinię jak ja. Więc po prostu się do tego podłączę ;)
Komentarze (11)
Spodobała mi się ta historia :) zdziwilo mnie tylko jedno. Dziewczyna chyba coś czuła do tego chłopaka, a po tym jak znalazła go martwego, od razu zaczął jej się podobać policjant. Trochę to dziwne i brakuje mi też jej uczuć związanych ze śmiercią chłopaka. Jednak mimo wszystko daję 5 i mam nadzieję, że ciekawie poprowadzisz tą historię bo jest w moim guście :)
Z kryminałami się tu rzadko spotykamy, a ten jest całkiem, całkiem 5 :). Dałam 5 za Dobry styl, brak błędów i ciekawą treść i na początek oczywiście :)
Dziękuję bardzo xD
Na końcu wszystko wyjaśni się co niejasne :)
No no.. zapowiada się nieźle. Tylko jedno mnie zastanawia - Dlaczego ona w ogóle się nie przejęła tym, że widzi swojego kolegę (?)
martwego. Ale to tylko taka jedna uwaga :)
Oooo, zobaczyłam,że BreezyLove miała taką samą opinię jak ja. Więc po prostu się do tego podłączę ;)
Była w szoku, tylko w tym innym rodzaju. Zastanawiała się czm on, ale nie potrafiła uzewnętrznić swych emocjii
Ciekawe opowiadanie. ładnie napisane, czytało się lekko. Też trochę brakowało mi uczuć. Ale przypadło mi do gustu 5:)
Podoba mi się, idę dalej...
Podoba mi się. Też dziwnie dla mnie było, że od razu zwróciła uwagę na policjanta. 5 :)
Świetne opowiadanie. Oby tak dalej
dzięki
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania