.

 

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

  • Ktokolwiek 17.04.2015

    Nie jesteś Uczuciowa? Zazdroszczę Ci... tak bardzo zawsze chciałam czuć mniej albo nie czuć wcale... opowiadanie fajnie się rozwija, będę śledzić.

  • Elena Lincoln 18.04.2015

    oh, dziękuję xD

  • Kasia 26.04.2015

    Zgadzam się.... Ja jestem mega uczuciowa i wgl.. to jest do kitu, więc nie żałuj :)
    Rozdział ciekawy, chociaż nic specjalnego się nie działo. Czekam na nexta

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania