Kiedy jesteś

Nie boję się śmierci

Kiedy spacerujemy brzegiem morza

A Ty trzymasz mnie za rękę

 

Nie liczy się piękny świat

Kiedy jeszcze piękniejszy

Oglądam w Twoich oczach

 

Nie istnieje dla mnie smutek

Kiedy słyszę piękną melodię

Kojące akordy Twojego śmiechu

 

Zapominam o marzeniach

Gdy trzymam Cię w ramionach

Bo przecież Ty jesteś tym największym

 

Nie myślę o planach na przyszłość

Nie pamiętam o przeszłości

Bo gdy mam Cię obok

Żyję tylko dla Ciebie

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • persse 26.09.2015

    Fajne, tylko nie wiem jak można pamiętać o przyszłości :p 4/5

  • NIka 26.09.2015

    jest " nie pamiętam o przeszłości " :o

  • persse 26.09.2015

    NIka Więc albo jestem ślepa albo edytowałaś ;)

  • NIka 26.09.2015

    Nie edytowałam :D

  • persse 26.09.2015

    NIka To jestem ślepa, przepraszam Cię. x.x

  • NIka 26.09.2015

    haha nie ma sprawy :D te dwa wyrazy często się mylą :D

  • Ichigo-chan 26.09.2015

    Jakiej słodkie ^-^
    I ma całkiem bardzo dobry rytm :D
    Ichi zostawi 5 ;)

  • Rasia 26.09.2015

    Mi się podobał ten wiersz :) Znawczynią nie jestem więc błędów się nie przyczepię, a może jedynie długości, bo jak dla mnie troszkę za krótki. Przyjemny w odbiorze, zostawiam 4.

  • NIka 26.09.2015

    Dziękuję Wam bardzo :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania