Kiedy jesteś
Nie boję się śmierci
Kiedy spacerujemy brzegiem morza
A Ty trzymasz mnie za rękę
Nie liczy się piękny świat
Kiedy jeszcze piękniejszy
Oglądam w Twoich oczach
Nie istnieje dla mnie smutek
Kiedy słyszę piękną melodię
Kojące akordy Twojego śmiechu
Zapominam o marzeniach
Gdy trzymam Cię w ramionach
Bo przecież Ty jesteś tym największym
Nie myślę o planach na przyszłość
Nie pamiętam o przeszłości
Bo gdy mam Cię obok
Żyję tylko dla Ciebie
Komentarze (9)
Fajne, tylko nie wiem jak można pamiętać o przyszłości :p 4/5
jest " nie pamiętam o przeszłości " :o
NIka Więc albo jestem ślepa albo edytowałaś ;)
Nie edytowałam :D
NIka To jestem ślepa, przepraszam Cię. x.x
haha nie ma sprawy :D te dwa wyrazy często się mylą :D
Jakiej słodkie ^-^
I ma całkiem bardzo dobry rytm :D
Ichi zostawi 5 ;)
Mi się podobał ten wiersz :) Znawczynią nie jestem więc błędów się nie przyczepię, a może jedynie długości, bo jak dla mnie troszkę za krótki. Przyjemny w odbiorze, zostawiam 4.
Dziękuję Wam bardzo :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania