**

***

Średnia ocena: 3.4  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • realista 4 miesiące temu

    Tu tkwi sedno, że kto Bogiem się czuje
    To prędzej czy później, na swej skórze odczuje.
    Bo Bóg jest Bogiem zazdrosnym
    Kto tego nie rozumie, ma żywot żałosny.

  • jjzielezinski 4 miesiące temu

    Piękny, poetycki komentarz... :) Dziękuję.

    Pozdrawiam serdecznie!

  • Sokrates 4 miesiące temu

    Wiersz na pewno niebanalny i dobrze napisany

  • jjzielezinski 4 miesiące temu

    Dziękuję za te słowa :)

    Pozdrawiam serdecznie!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania