Kiedyś gdzieś
Kiedyś odejdę
Może za chwile
Wstanę i pójdę
Gdy znajdę siłę
Ból zignoruję
Wyjdę i wreszcie
Wolność poczuję
Może to trudne
I trochę głupie
Iść gdzieś daleko
Byle stąd uciec
Lecz prawda tylko
Jedna stąd płynie
Człowiek w szpitalu
Psychicznie ginie
Komentarze (3)
Wolność poczuje - poczuję
Końcówka taka smutna, gdzieś zawisła bezradność.
Przepraszam, nie zauważyłam tego braku „ę” na końcu, już poprawiam. Niestety... Bezdradność najgorsze uczucie...
Podoba mi się ten króciutki tekst. Jest zachowany rytm wpływający pozytywnie na odbiór. Wyobraziłam sobie sytuację, która dotyczy człowieka znajdującego się w szpitalu. Być może zbyt długi pobyt ma na niego niedobry wpływ. Pozdrawiam serdecznie :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania