Kiedyś się zabiję
Przyjdzie taki czas,
że zakwitną kwiaty.
Gwar i pęd zastąpi nam,
miłość.
A jeśli ja tego nie chcę?
Jeśli wiem, że
kiedyś się zabiję?
Co mam robić?
Żyć w gwarze i pędzie,
czuć radość i szczęście?
Chociaż wiem, że
kiedyś się zabiję.
Przyjdzie taki czas,
że zakwitną kwiaty.
Gwar i pęd zastąpi nam,
miłość.
A jeśli ja tego nie chcę?
Jeśli wiem, że
kiedyś się zabiję?
Co mam robić?
Żyć w gwarze i pędzie,
czuć radość i szczęście?
Chociaż wiem, że
kiedyś się zabiję.
Komentarze (2)
niestety, ale okrutnie nijakie. Jedyny plus taki, że tytuł przyciąga uwagę
Mnie się podoba, taka dramatyczna deklaracja.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania