Kiepski wierszyk o miłości
Serce bijące i kochające
W blasku róż czerwieni
Serce w miłości tonące
Najbardziej widać w obrazie jesieni
Przekażę serce mojej połówce
Która oddać za mnie życie będzie gotowa
Razem wybierzemy się na studniówkę
A wspomnienia z niej nasza rodzina w grobie pochowa
Na zawsze
Ty i ja
Tworzymy jedność
Nigdy nas niedosięgnie niepewność
Razem się zeszliśmy, razem umrzemy
Razem wszystkim pokierujemy
Chociaż nie łączy nas nic, a dzieli wszystko
Razem pokonamy rzeczywistość
Komentarze (5)
Nie jest to takie kiepskie. Ten grób (w grobie pochowa) coś mi się nie spodobał, ale cała reszta w porządku, dam 4.5 czyli 5 :)
Dziękuję :)
Rytm trochę zaburzony, ale nie jest taki zły. Masz 4 ode mnie :)
Dziękuję :)
Wiesz nie znam sie na miłości choć ostatnio gnębiła me kości (tekst niezły co nie? ) ^^ Ale mniejsza o to wierszyk nie idzie aż tak w błoto :) 4.5 czyli pięć zwiększam do pisania twą chęć :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania