To prawda. Lubimy zawsze się dobrze prezentować. W realu albo online. Wcześniej czy później wychodzi jacy jesteśmy. Oczywiście poza tym, jacy jesteśmy dobrzy i fajni, bo tacy też jesteśmy, żeby nie było, co nie ;-)
W profilu napisałaś, że masz 20 lat, ale po Twoim wierszu mam wrażenie, że przynajmniej o 7 mniej. I wcale nie jest to komplement. Czesem piszę coś, co się rymuje lub nie, nazywam to rymowankami, nie wierszami, ale przynajmniej staram się nadać temu jakiś ciekawy ksztłt, znaleźć rymy nie oczywiste, wersy niebanalne. U ciebie nie ma nic, jedynie banał. 3
Komentarze (7)
Dobrze słuchasz ;-) 4+
Każdy z nas ma jakieś wady, nikt nie jest idealny i taki świetny, by wszyscy go kochali. dam piąteczkę :)
To prawda. Lubimy zawsze się dobrze prezentować. W realu albo online. Wcześniej czy później wychodzi jacy jesteśmy. Oczywiście poza tym, jacy jesteśmy dobrzy i fajni, bo tacy też jesteśmy, żeby nie było, co nie ;-)
Sama prawda 5
Wyliczanka człowiecza. Dekalog prosty, acz prawdziwy. 5
Wielkie dzięki za opinie to bardzo motywuje do działania :)
W profilu napisałaś, że masz 20 lat, ale po Twoim wierszu mam wrażenie, że przynajmniej o 7 mniej. I wcale nie jest to komplement. Czesem piszę coś, co się rymuje lub nie, nazywam to rymowankami, nie wierszami, ale przynajmniej staram się nadać temu jakiś ciekawy ksztłt, znaleźć rymy nie oczywiste, wersy niebanalne. U ciebie nie ma nic, jedynie banał. 3
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania