Kim jestem?
Nieuchwytna i lekka
Jak oddech
Niewidzialna i blada
Jak śmierć
Niewinna i piękna
Jak cisza
Mordercza i sprytna
Jak cień
Nieuchwytna i lekka
Jak oddech
Niewidzialna i blada
Jak śmierć
Niewinna i piękna
Jak cisza
Mordercza i sprytna
Jak cień
Komentarze (42)
Proste, ale ciekawe. 5.
Proste, ale ciekawe.5.
Albo niewidzialna albo blada.
Mozna
niewidzialna lub blada
Ale
niewidzialna i blada
Wyglaca jak blad orzedszkolny bo reszta jest dobra szczegolnie ostatnie dwa wersy
Neurotyk nie podskakuj, bo twoja nauczycielka zdzieli cię linijką po ręce.
betinka XD
Nuncjusz XD
No, ciekawa miniaturka. Może nie gratki, ale pozdro na pewno, więc
Pozdro.
Wytluszcze:
NIEWIDZIALNA I BLADA
Niewidzialna ręka
Neurotyk ?
Drżączka niewidzialna i blada?
Neurotyk, niewidzialna i blada ;)
Jezeli takiej rzeczy niw poprawisz to jestes bucka
Neurotyk ;)
Neurotyk, nie poprawię, bo to zniszczy cały rytm wiersza ;)
Drżączka ;)
Neurotyk widac ze chodzisz do szkol; Rzuc szkole to napiszesz poetycko niewidzialna lub blada
Neurotyk, niewidzialna lub blada brzmi beznadziejnie ;)
Drżączka wiersz wolny ma rytmen pulsowac wiec czy nie zniweczy twoich planow
Dobre, pierwsze słowo jest moim zdaniem najważniejsze tu ;) Ciężko uchwycić kim jesteś, a jednocześnie łatwo poczuć
Ją zawsze trudno uchwycić ;)
:) 5
Dzięki (:
Drżączka buźka :)
Oddech, śmierć, cisza, cień. Jak dobrze rozplanowanie etapy umierania. Tak trzymaj mała. 5
Rozplanowane*
pasja, tak to jest w jej przypadku. Perfekcyjna i śmiercionośna. Dzięki za 5.
Tak mi się przypomniało - "Były dwie siostry: Noc i Śmierć"... Fajne i tajemnicze 5
Postać, którą opisałam, istotnie, ma dużo wspólnego zarówno ze śmiercią, jak i nocą.
Dzięki za komentarz :)
Etapy umierania, zostały fajnie przedstawione w tej miniaturce. :)
Dzięki.
Jak niewiele prostych słów jest w stanie opisać "kim jestem". Zostawiam 5 i pozdrawiam :)
Banalny tekst i te powtórzenia... bez pomysłu i polotu.
A jak Twoim zdaniem powinien wyglądać ten tekst? ;)
Drżączka to jest tak beznadziejne, że nie chce mi się nawet nad nim pomyśleć. Musiałabym wszystko od nowa zapisać. Te porównania... ani to proza, ani poezja, ot takie banialuki pisane przez pięć minut. Szkoda na to czasu.
betti, wiesz, czym jest konstruktywna krytyka? Bo wydaje mi się, że nie. Nie chce Ci się nawet pomyśleć? Aż tak ciężko Ci przychodzi ta banalna czynność? No cóż, szkoda. Jestem BARDZO zawiedziona, że nie udzielisz mi odpowiedzi na pytanie. Lepiej nic nie komentuj, bo się jeszcze zmęczysz XD Nic mnie tak nie doprowadza do białej gorączki, jak Twój dziecinny egocentryzm.
Ktoś mógłby mi napisać to samo co Ty, a w mniej pseudopogardliwy sposób, i byłoby okej, ale Ty możesz spierdalać :)
To teraz widzisz, do czego doprowadzają mnie tacy pseudopoeci... talentu zero, a mniemanie o sobie - kosmiczne. Napisałaś kilka zdań oderwanych od siebie i wstawiłaś jako wiersz. Wstydu za grosz...
Mhm, mhm, co jeszcze? Więcej wielokropków?
Drżączka...
...
...
Niby proste, ale ujmuje :)
Piątkę dałam wcześniej i miałam nie zostawiać komentarza, ale myślę - co tam, niech będzie :)
To co jedni uważają za mankament, u innych będzie to zaleta. Tak jest i tutaj. Mi akurat wiersz się podoba, bo prosta i krótka forma zdaje się pasować do tematu śmierci - idealnie oddaje jej charakter.
Dziękuję ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania