Klepaki
nieznośne
gdy plączą się przy kieszeniach
aż dzwonią zębami by
rozmienić kobietę na drobne
znaczą niby nic
odrzut od wartości
a uwierają jak kamyk w bucie
ciążą
niech no tylko spróbują
niech wysnują tani pomysł
tandetne łapsko
a posmakują…
klepnięcia
Komentarze (12)
"no synek, ale zdrowa, co? No nie powiem, klepałbym jak..."
Boże, jak tylko taka myśl mi kiedykolwiek przejdzie prz z głowę, to będę wiedział że już czas wykupić miejsce na cmentarzu.
Nie wiem skąd te oblechy się biorą.
Wartościują siebie uprzedmiotowieniem innych.
Jak miło, że jesteś :)
Polaroid Lubię sobię kręcić bekę z takich, była grupa na FB, nazwa wspaniała.
Polska Liga Spermiarzy.
Ale któryś z tych jełopów zgłosił grupę, i już jej nie ma. Był tam wysyp tych... Chłopów?
Screeny z rozmów, jak piszą do obcych kobiet, komentarze itepe. To jest straszne.
JagVetInte
Niezręcznie to mówić ale to objaw...niemocy :)
Polaroid raczej z zezwierzęceniem prostactwem, zboczeniami.itd., niemoc to zupełnie coś innego.
Jak poroniłam i już nic nie można było zrobić to to wtedy była niemoc..Mówimy jednak o czymś innym
Polaroid Hm... Może nie tyle niemocy, a nierozumienia pewnych rzeczy. Bym współczuł, ale nie xD
JagVetInte
Bym współczuł, ale nie - :D :D :D
Polaroid jeszcze jak.
A tekst trafny. Trafny bardzo. Pióro widzę ktoś naostrzył 😏
JagVetInte
Nowy Rok wtargnął do mnie :D
Nie pytał czy może. Z buta w drzwi: dźń dobry!
Polaroid *dybry xD i bardzo dobrze
Ja usłyszałam ostatnio takie zdanie na temat mrozu .
,,Zima będzie taka że przymarznie koza do capa" to też było prostackie ,obleśne ,obrzydliwe ...albo ,,szarpalbym jak Reksio szynkę "" podobnie .
..innych bardziej niecenzuralnych pozwolę sobie nie cytować .
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania