Grafomanka, "chore to wszystko, ale nie przeszkadzam. Może kiedyś wyzdrowiejecie..." Jezu, Graf, z rozpędu po awatarach, pomyślałem, że to ty napisałaś. Już miałem się przejąć...ufff
NinjaC, ale dlaczego chore, przy wyjmowaniu kleszcza ważne jest przecież, żeby nie urwać mu głowy... nie wiem o co tym ludziom chodzi, że coś chorego zobaczyli, czyżby wyobraźnia zawiodła?
NinjaC wiedzą gnoje. W zeszłym roku wyciągnąłem z Antykota 2 sztuki. Pierwszy, w uchu, malutki. Drugi w pachwinie, wielkości spuchniętej pestki dyni. Obrzydlistwo.
A samce rodzą się by spłodzić kolejne i zdychają, nawet aparatu gębowego nie mają rozwiniętego. A to znaczy że padają z głodu.
Jak może nie chodzić o kleszcza, kiedy nawet w tytule jest... później jeszcze krzyk, żeby nie urwać... a na końcu odwróciła głowę, pewnie ten kleszcz był ogromny i przerażał...
Człowiek jak kleszcz. Przyczepi się jak G... do majtek
Chciałoby się oderwać mu głowę..... Ale nie,,, Ale nie!!!
konsekwencja ma dwa końce.
Postawiłbym ci jedynkę, ale jestem skrępowany.
NO!
Komentarze (63)
Wiedziałam, że coś takiego napiszesz... xD
Rozwiń, bo jestem ciekaw, w którym miejscu było wiadomo?
NinjaC, po pewnych wpisach o rozbawieniu...
Grafomanka, "chore to wszystko, ale nie przeszkadzam. Może kiedyś wyzdrowiejecie..." Jezu, Graf, z rozpędu po awatarach, pomyślałem, że to ty napisałaś. Już miałem się przejąć...ufff
NinjaC, ale dlaczego chore, przy wyjmowaniu kleszcza ważne jest przecież, żeby nie urwać mu głowy... nie wiem o co tym ludziom chodzi, że coś chorego zobaczyli, czyżby wyobraźnia zawiodła?
Schira, Pani do ciebie.
NinjaC ja myślałem że to Ireneo albo realista 😶
JagVetInte, Paula 🤗
Jagu, nie mów tu o realiście, bo znowu mnie do swojego Zina wsadzi.
NinjaC 😱 Paula?
Wsadza, wącha... No dziwny jest.
Jagu, trochę tak.
🤐
NinjaC w Shreku 3 jest scena jak Artur ma dość Ogra, i w pewnym stopniu ucieka i krzyczy:
"Jakiś starszy pan mnie zaczepia i udaje, że jest w moim wieku!"
No, tak mi się skojarzyło z nim 😶
A co do kleszczy, po co natura to stworzyła?
nie wiem, ale wiedzą gdzie wleźć ;)
NinjaC wiedzą gnoje. W zeszłym roku wyciągnąłem z Antykota 2 sztuki. Pierwszy, w uchu, malutki. Drugi w pachwinie, wielkości spuchniętej pestki dyni. Obrzydlistwo.
A samce rodzą się by spłodzić kolejne i zdychają, nawet aparatu gębowego nie mają rozwiniętego. A to znaczy że padają z głodu.
Natura to sadystka.
Jagu, to nie o kleszczu, muszę coś chyba przemyśleć xd
NinjaC kuźwa, o czym to xD????
NinjaC lęk. Zbliżenie w trakcie oddalania.
Kurna, bo mi z tym kleszczem wjechały i zaślepionym był xD
NinjaC lęk ma kły, weź się Jagu pacnij w czerep xD
"Zbliżenie w trakcie oddalania" - no i widzisz, trafiłeś. Kleszcz tylko stał na bramce ;)
NinjaC ale oby to nie on strzelił gola... XD
Ale ja dziś farmazony sadzę.
Musiałem się zastanowić, bo... No w ślepo poszedłem
Jagu, właśnie teraz dopiero idziesz w dobrą stronę xd
Jak może nie chodzić o kleszcza, kiedy nawet w tytule jest... później jeszcze krzyk, żeby nie urwać... a na końcu odwróciła głowę, pewnie ten kleszcz był ogromny i przerażał...
Graf, o kleszcza, o kleszcza. Pewnie, że o kleszcza ;)
NinjaC, no raczej, bądźmy w końcu poważni...
powaga na 0powi to podstawa. pozdrawiam Grafi i miłej soboty, bez kleszczy 🤗
chore to wszystko, ale nie przeszkadzam. Może kiedyś wyzdrowiejecie...
Odwróciła głowę, brzmi dwuznacznie, bo kleszcza głowę się wykręca
o tą drugą dwuznaczność chodzi, nikt tam głowy nie wykręcał.
NinjaC Luz, słowa, jak podyktujesz tak pójdą.
C₁₂H₂₂O₁₁, "słowa, jak podyktujesz tak pójdą." - idealnie to ujęłaś.
Obrzydliwe insekty
cukier, myślisz, że to o insektach?
NinjaC A o czym innym?
Chyba pirani nie nosisz za gumką od gaci, albo wampira 😂
dokładnie.
Jest obżydliwy widok opitego, raz też miałam na ręce ale w formie mini, ohyda
Obrzydliwy*
czyli coś wlazło ci pod skórę?
NinjaC kleszcz
NinjaC nie wlazł, wbił się
C₁₂H₂₂O₁₁, pod gumką?
NinjaC A, no tak, gumka od gaci, a Ty gumka recepturka 😂
🌸
C₁₂H₂₂O₁₁, najpierw w ryja potem kwiatek.
NinjaC Jak zawsze, kwiatek. Jaki ryj, w ryj to ja ostatnio dostałam z otwartej.
Przyjaźń po trupach
C₁₂H₂₂O₁₁ po kwiatkach 🤗
NinjaC Trzymaj się 🤗
C₁₂H₂₂O₁₁ i rozdajesz te kwiatki na prawo i lewo więc już nie chcę.
Pa, zrzędo 🤝
NinjaC Admin je podrzuca trzeba je rozdawać, na lepsze jutro.
Ninja Hej då! 😉
C₁₂H₂₂O₁₁, haha no tak.
Admin romantyk ;)
Człowiek jak kleszcz. Przyczepi się jak G... do majtek
Chciałoby się oderwać mu głowę..... Ale nie,,, Ale nie!!!
konsekwencja ma dwa końce.
Postawiłbym ci jedynkę, ale jestem skrępowany.
NO!
Podziękował bym ci za ten komentarz, ale też się krępuje. 0!
NinjaC ,
Moja krępacja jest autentyczna.
To przez Mrożka i Gombrowicza.
NO!
Starszy Woźny, widzę, pod innymi tekstami też się krępujesz. Rozumiem i szanuje ;)
Paskudyyy!!!
Raz złapałam w miejscu intymnym. No i się bałam że mi boreliozę zostawił :/
I jak się skończyło?
Został moim chłopakiem, hihihi
Gloria, jednak można kreatywnie do tekstu. Tytus?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania