Kleszcz

Przy gumce majtek

coś miało już kły

w środku.

 

– Nie urwij.

 

Odwróciła głowę.

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 12

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (63)

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    Wiedziałam, że coś takiego napiszesz... xD

  • NinjaC ponad tydzień temu

    Rozwiń, bo jestem ciekaw, w którym miejscu było wiadomo?

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    NinjaC, po pewnych wpisach o rozbawieniu...

  • NinjaC ponad tydzień temu

    Grafomanka, "chore to wszystko, ale nie przeszkadzam. Może kiedyś wyzdrowiejecie..." Jezu, Graf, z rozpędu po awatarach, pomyślałem, że to ty napisałaś. Już miałem się przejąć...ufff

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    NinjaC, ale dlaczego chore, przy wyjmowaniu kleszcza ważne jest przecież, żeby nie urwać mu głowy... nie wiem o co tym ludziom chodzi, że coś chorego zobaczyli, czyżby wyobraźnia zawiodła?

  • NinjaC ponad tydzień temu

    Schira, Pani do ciebie.

  • JagVetInte ponad tydzień temu

    NinjaC ja myślałem że to Ireneo albo realista 😶

  • NinjaC ponad tydzień temu

    JagVetInte, Paula 🤗

  • NinjaC ponad tydzień temu

    Jagu, nie mów tu o realiście, bo znowu mnie do swojego Zina wsadzi.

  • JagVetInte ponad tydzień temu

    NinjaC 😱 Paula?

    Wsadza, wącha... No dziwny jest.

  • NinjaC ponad tydzień temu

    Jagu, trochę tak.

    🤐

  • JagVetInte ponad tydzień temu

    NinjaC w Shreku 3 jest scena jak Artur ma dość Ogra, i w pewnym stopniu ucieka i krzyczy:

    "Jakiś starszy pan mnie zaczepia i udaje, że jest w moim wieku!"

    No, tak mi się skojarzyło z nim 😶

    A co do kleszczy, po co natura to stworzyła?

  • NinjaC ponad tydzień temu

    nie wiem, ale wiedzą gdzie wleźć ;)

  • JagVetInte ponad tydzień temu

    NinjaC wiedzą gnoje. W zeszłym roku wyciągnąłem z Antykota 2 sztuki. Pierwszy, w uchu, malutki. Drugi w pachwinie, wielkości spuchniętej pestki dyni. Obrzydlistwo.

    A samce rodzą się by spłodzić kolejne i zdychają, nawet aparatu gębowego nie mają rozwiniętego. A to znaczy że padają z głodu.

    Natura to sadystka.

  • NinjaC ponad tydzień temu

    Jagu, to nie o kleszczu, muszę coś chyba przemyśleć xd

  • JagVetInte ponad tydzień temu

    NinjaC kuźwa, o czym to xD????

  • JagVetInte ponad tydzień temu

    NinjaC lęk. Zbliżenie w trakcie oddalania.

    Kurna, bo mi z tym kleszczem wjechały i zaślepionym był xD

  • JagVetInte ponad tydzień temu

    NinjaC lęk ma kły, weź się Jagu pacnij w czerep xD

  • NinjaC ponad tydzień temu

    "Zbliżenie w trakcie oddalania" - no i widzisz, trafiłeś. Kleszcz tylko stał na bramce ;)

  • JagVetInte ponad tydzień temu

    NinjaC ale oby to nie on strzelił gola... XD

    Ale ja dziś farmazony sadzę.

    Musiałem się zastanowić, bo... No w ślepo poszedłem

  • NinjaC ponad tydzień temu

    Jagu, właśnie teraz dopiero idziesz w dobrą stronę xd

  • Grafomanka ponad tydzień temu

    Jak może nie chodzić o kleszcza, kiedy nawet w tytule jest... później jeszcze krzyk, żeby nie urwać... a na końcu odwróciła głowę, pewnie ten kleszcz był ogromny i przerażał...

  • NinjaC tydzień temu

    Graf, o kleszcza, o kleszcza. Pewnie, że o kleszcza ;)

  • Grafomanka tydzień temu

    NinjaC, no raczej, bądźmy w końcu poważni...

  • NinjaC tydzień temu

    powaga na 0powi to podstawa. pozdrawiam Grafi i miłej soboty, bez kleszczy 🤗

  • Shira ponad tydzień temu

    chore to wszystko, ale nie przeszkadzam. Może kiedyś wyzdrowiejecie...

  • C₁₂H₂₂O₁₁ ponad tydzień temu

    Odwróciła głowę, brzmi dwuznacznie, bo kleszcza głowę się wykręca

  • NinjaC ponad tydzień temu

    o tą drugą dwuznaczność chodzi, nikt tam głowy nie wykręcał.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ ponad tydzień temu

    NinjaC Luz, słowa, jak podyktujesz tak pójdą.

  • NinjaC ponad tydzień temu

    C₁₂H₂₂O₁₁, "słowa, jak podyktujesz tak pójdą." - idealnie to ujęłaś.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ ponad tydzień temu

    Obrzydliwe insekty

  • NinjaC ponad tydzień temu

    cukier, myślisz, że to o insektach?

  • C₁₂H₂₂O₁₁ ponad tydzień temu

    NinjaC A o czym innym?

  • C₁₂H₂₂O₁₁ ponad tydzień temu

    Chyba pirani nie nosisz za gumką od gaci, albo wampira 😂

  • NinjaC ponad tydzień temu

    dokładnie.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ ponad tydzień temu

    Jest obżydliwy widok opitego, raz też miałam na ręce ale w formie mini, ohyda

  • C₁₂H₂₂O₁₁ ponad tydzień temu

    Obrzydliwy*

  • NinjaC ponad tydzień temu

    czyli coś wlazło ci pod skórę?

  • C₁₂H₂₂O₁₁ ponad tydzień temu

    NinjaC kleszcz

  • C₁₂H₂₂O₁₁ ponad tydzień temu

    NinjaC nie wlazł, wbił się

  • NinjaC ponad tydzień temu

    C₁₂H₂₂O₁₁, pod gumką?

  • C₁₂H₂₂O₁₁ ponad tydzień temu

    NinjaC A, no tak, gumka od gaci, a Ty gumka recepturka 😂

  • C₁₂H₂₂O₁₁ ponad tydzień temu

    🌸

  • NinjaC ponad tydzień temu

    C₁₂H₂₂O₁₁, najpierw w ryja potem kwiatek.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ ponad tydzień temu

    NinjaC Jak zawsze, kwiatek. Jaki ryj, w ryj to ja ostatnio dostałam z otwartej.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ ponad tydzień temu

    Przyjaźń po trupach

  • NinjaC ponad tydzień temu

    C₁₂H₂₂O₁₁ po kwiatkach 🤗

  • C₁₂H₂₂O₁₁ ponad tydzień temu

    NinjaC Trzymaj się 🤗

  • NinjaC ponad tydzień temu

    C₁₂H₂₂O₁₁ i rozdajesz te kwiatki na prawo i lewo więc już nie chcę.

  • NinjaC ponad tydzień temu

    Pa, zrzędo 🤝

  • C₁₂H₂₂O₁₁ ponad tydzień temu

    NinjaC Admin je podrzuca trzeba je rozdawać, na lepsze jutro.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ ponad tydzień temu

    Ninja Hej då! 😉

  • NinjaC ponad tydzień temu

    C₁₂H₂₂O₁₁, haha no tak.

  • NinjaC ponad tydzień temu

    Admin romantyk ;)

  • Starszy Woźny ponad tydzień temu

    Człowiek jak kleszcz. Przyczepi się jak G... do majtek
    Chciałoby się oderwać mu głowę..... Ale nie,,, Ale nie!!!
    konsekwencja ma dwa końce.
    Postawiłbym ci jedynkę, ale jestem skrępowany.
    NO!

  • NinjaC ponad tydzień temu

    Podziękował bym ci za ten komentarz, ale też się krępuje. 0!

  • Starszy Woźny tydzień temu

    NinjaC ,
    Moja krępacja jest autentyczna.
    To przez Mrożka i Gombrowicza.
    NO!

  • NinjaC tydzień temu

    Starszy Woźny, widzę, pod innymi tekstami też się krępujesz. Rozumiem i szanuje ;)

  • Gloria ponad tydzień temu

    Paskudyyy!!!

  • Gloria ponad tydzień temu

    Raz złapałam w miejscu intymnym. No i się bałam że mi boreliozę zostawił :/

  • NinjaC tydzień temu

    I jak się skończyło?

  • Gloria tydzień temu

    Został moim chłopakiem, hihihi

  • NinjaC tydzień temu

    Gloria, jednak można kreatywnie do tekstu. Tytus?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania