Kobieta-dziecko

Kobieta ta dorosłą jest,

a oklasków oczekuje jak dziecko rozpieszczone.

Ma swoich ulubieńców kilku,

ale są też tacy, co strzelają do niej z procy.

Dlaczego więc tak jest?

Dlaczego kobieta ta gnieciona jest przez dziecięcy bucik?

Może to brak rodzinnej opatrzności,

a może sama chcę być zgniecioną?

 

A potem ofiarę okrucieństwa z siebie robić, jak największe dziecko tego świata. Dziecinne.

Średnia ocena: 4.2  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (26)

  • Grafomanka dwa lata temu

    'a może sama chcę być zgniecioną?' - w jaki sposób peelka chce być zgniecioną?

  • Yarichi dwa lata temu

    Sama powoduje, że inni traktują ją jak dziecko

  • Grafomanka dwa lata temu

    Yarichi, no popatrz, co za gówniara z tej twojej peelki...

  • Grafomanka dwa lata temu

    A tak w ogóle, to strasznie dosłownie... nie uczysz się

  • Yarichi dwa lata temu

    Grafomanka trudno

  • Grafomanka dwa lata temu

    Yarichi, na początku może i trudno, ale później już z górki, byle się wziąć porządnie za naukę. Czy leniwa jesteś?

  • Yarichi dwa lata temu

    Grafomanka nie mam zamiaru uczyć się, gdy jakas pani z neta mi każe to robić, pozdrawiam

  • Yarichi dwa lata temu

    Pisanie pojmuje jako moje hobby i nie zamierzam robić tego zawodowo, więc nie zamierzam się dokształcać tak żarliwie jak pani ;P

  • Cain dwa lata temu

    Yarichi To o tych starych babach pytałaś na forum?

  • Yarichi dwa lata temu

    Cain DOSŁOWNIE TAK CAIN 😂

  • Grafomanka dwa lata temu

    Yarichi, no cóż, widocznie z nauką ci nie po drodze...

  • Yarichi dwa lata temu

    Grafomanka no cóż, trudno się mówi 😘

  • Starszy Woźny dwa lata temu

    Grafomanka , A może ja bym wziął lekcję u ciebie?
    Ile bierzesz za godzinę korepetycji z lekcji - Poezja?
    Poważnie mówię!
    NO!

  • Grafomanka dwa lata temu

    Starszy Woźny, nie uczę głąbów... szkoda na to czasu.

  • Yarichi dwa lata temu

    Grafomanka gdyby każdy miał takie podejście jak ty to sama skończyłabyś jako głąb

  • Starszy Woźny dwa lata temu

    Kobiety różne są. Nigdy nie oceniaj po okładce, bo treść może być pusta.
    Daję 5.
    NO!

  • Yarichi dwa lata temu

    Dziękuję bardzo ❤️

  • Cain dwa lata temu

    Nastolatka!

  • Yarichi dwa lata temu

    Brońcie się kto może!

  • piliery dwa lata temu

    Strasznie to naiwne i niedojrzałe. :(

  • Yarichi dwa lata temu

    Trudno

  • Yarichi dwa lata temu

    Taka już jest, nic na to nie poradzimy

  • zsrrknight dwa lata temu

    przepraszam, będzie bardziej o komentarz wyżej niż o wierszu. Piszesz, że pisanie to twoje hobby, a jednocześnie nie chcesz się go uczyć, czyli nie chcesz być lepsza w swoim hobby? Trochę bez sensu, szczególnie że jednak wystawiasz swoje prace na widok publiczny, na krytykę, co samo w sobie już oznacza, że szuka się porad i wskazówek, by poprawiać warsztat. A nikt przecież nie będzie tu chwalić wierszy na takim poziomie, więc albo trzeba dążyć do podwyższania poziomu albo w ogóle publikowanie czegokolwiek gdziekolwiek nie ma sensu... A i nawet jeśli to TYLKO hobby i nie masz zamiaru robić tego zawodowo (zresztą być "zawodowym" poetą i pisarzem to co innego niż zawodowym murarzem), to i tak takie podejście nie ma sensu...

  • Yarichi dwa lata temu

    Wstawiam je po prostu, bo chcę, aby były wstawione. Dzięki za komentarz, nie mam zamiaru raczej w najbliższym czasie "udoskonalać" swojego pisania, bo takie jakie ono jest mi się podoba. Mam ważniejsze rzeczy na głowie niż to akurat w najbliższym czasie, ale dzięki za radę

  • Starszy Woźny dwa lata temu

    Zaraz zacznie się maraton komentujących do północy.
    NO!

  • Yarichi dwa lata temu

    Mam nadzieję, że nie

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania