Kobieta-dziecko
Kobieta ta dorosłą jest,
a oklasków oczekuje jak dziecko rozpieszczone.
Ma swoich ulubieńców kilku,
ale są też tacy, co strzelają do niej z procy.
Dlaczego więc tak jest?
Dlaczego kobieta ta gnieciona jest przez dziecięcy bucik?
Może to brak rodzinnej opatrzności,
a może sama chcę być zgniecioną?
A potem ofiarę okrucieństwa z siebie robić, jak największe dziecko tego świata. Dziecinne.
Komentarze (26)
'a może sama chcę być zgniecioną?' - w jaki sposób peelka chce być zgniecioną?
Sama powoduje, że inni traktują ją jak dziecko
Yarichi, no popatrz, co za gówniara z tej twojej peelki...
A tak w ogóle, to strasznie dosłownie... nie uczysz się
Grafomanka trudno
Yarichi, na początku może i trudno, ale później już z górki, byle się wziąć porządnie za naukę. Czy leniwa jesteś?
Grafomanka nie mam zamiaru uczyć się, gdy jakas pani z neta mi każe to robić, pozdrawiam
Pisanie pojmuje jako moje hobby i nie zamierzam robić tego zawodowo, więc nie zamierzam się dokształcać tak żarliwie jak pani ;P
Yarichi To o tych starych babach pytałaś na forum?
Cain DOSŁOWNIE TAK CAIN 😂
Yarichi, no cóż, widocznie z nauką ci nie po drodze...
Grafomanka no cóż, trudno się mówi 😘
Grafomanka , A może ja bym wziął lekcję u ciebie?
Ile bierzesz za godzinę korepetycji z lekcji - Poezja?
Poważnie mówię!
NO!
Starszy Woźny, nie uczę głąbów... szkoda na to czasu.
Grafomanka gdyby każdy miał takie podejście jak ty to sama skończyłabyś jako głąb
Kobiety różne są. Nigdy nie oceniaj po okładce, bo treść może być pusta.
Daję 5.
NO!
Dziękuję bardzo ❤️
Nastolatka!
Brońcie się kto może!
Strasznie to naiwne i niedojrzałe. :(
Trudno
Taka już jest, nic na to nie poradzimy
przepraszam, będzie bardziej o komentarz wyżej niż o wierszu. Piszesz, że pisanie to twoje hobby, a jednocześnie nie chcesz się go uczyć, czyli nie chcesz być lepsza w swoim hobby? Trochę bez sensu, szczególnie że jednak wystawiasz swoje prace na widok publiczny, na krytykę, co samo w sobie już oznacza, że szuka się porad i wskazówek, by poprawiać warsztat. A nikt przecież nie będzie tu chwalić wierszy na takim poziomie, więc albo trzeba dążyć do podwyższania poziomu albo w ogóle publikowanie czegokolwiek gdziekolwiek nie ma sensu... A i nawet jeśli to TYLKO hobby i nie masz zamiaru robić tego zawodowo (zresztą być "zawodowym" poetą i pisarzem to co innego niż zawodowym murarzem), to i tak takie podejście nie ma sensu...
Wstawiam je po prostu, bo chcę, aby były wstawione. Dzięki za komentarz, nie mam zamiaru raczej w najbliższym czasie "udoskonalać" swojego pisania, bo takie jakie ono jest mi się podoba. Mam ważniejsze rzeczy na głowie niż to akurat w najbliższym czasie, ale dzięki za radę
Zaraz zacznie się maraton komentujących do północy.
NO!
Mam nadzieję, że nie
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania