.
.Autor: AnonimCzytano 434 razyData dodania: 05.09.2015
Średnia ocena: 4.3 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić17
Hmmm...Lubię takie ,,zawiłe'' rzeczy, a więc daję 5 :D Bardzo mi się podobało ;)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (1)
Hmmm...Lubię takie ,,zawiłe'' rzeczy, a więc daję 5 :D Bardzo mi się podobało ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania