Kochaj mnie.
Kochaj mnie, tylko o tym dzisiaj marzę.
Kochaj mnie, mów mi o tym przy porannej kawie.
Kochaj mnie, od świtu do nocy.
Kochaj mnie, nawet gdy potrzebuje pomocy.
Kochaj mnie, za kim jestem nie co mam.
Kochaj mnie, a ja jeszcze więcej z siebie dam.
Kochaj mnie, jak noc kocha gwiazdy.
Kochaj mnie i razem omińmy życia rozjazdy.
Kochaj mnie, tak zwyczajnie beztrosko.
Kochaj mnie, a każda zima się stanie się wiosną.
Kochaj mnie, a ja...
Opowiem bajkę o królewnie, co pokonała siedem mórz.
Tylko poto, by zdobyć na grób ukochanego, najpiękniejszą z róż.
Opowiem ci bajkę o rycerzu co, pokonał siedem góry by ukochanej.
Złożyć w trumnie koronę z rosy porannej.
Lecz patrz oni jak dzieci, jak ty i ja błądzi we mgle.
I jedno mieli marzenie.
Pokochaj mnie.
Kochaj mnie, tylko o tym dziś marze.
Kochaj mnie, niech się dziś tą miłością sparzę.
Kochaj mnie, tak woda kocha ogień.
Kochaj mnie, czuć mi daj, że myślisz o mnie co dzień.
Kochaj mnie, mówiąc, to patrz mi w oczy.
Kochaj mnie, mów mi to w dzień i w nocy.
Kochaj mnie, nawet gdy świat miał się skończyć.
Kochaj mnie, niech ta miłość nie przestanie nas łączyć.
Kochaj mnie tak jak łza wypływająca z powiek.
Kochaj mnie jak zwyczajny człowiek.
Kochaj mnie a ja...
Opowiem ci bajkę o czarownicy co, się zakochała.
A jej serce pękło jak szkło, bo go dać nie umiała.
Opowiem ci bajkę, o wędrowcu co pokochał królewnę.
I z miłości wylewał łzy rzewne.
Bo tak jak my, bał się powiedzieć.
Na głos wypowiedzieć.
Słowa kocham cię.
Komentarze (4)
Rozwalił mnie ten wiersz totalnie. Super, mega nawiązania. Nie umiem opisać jaki ten wiersz jest wspaniały, więc zostawiam 5 i idę nadrabiać zaległości :)
Haha. Dzięki i ciesze sie, że sie podoba.
"Kochaj mnie, tylko o tym dzisiaj maże"- marzę.
Błąd ten trochę razi w oczy. Po za tym jest ok.
Wiersz super.
Dzięki
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania