Kocham cię!!!

piepszone dni,

piepszone noce,

piepszony świat,

w którą stronę iść,

na koniec świata chcę,

a gdy ty tak śnisz,

to boli głowa mnie,

i myślę co robić mam,

nie ma cię mi i,

smutno trochę jest,

no bo bez ciebie to nie to samo,

a ja walczę o coś,

z kimś,

nie wiem z kim ale walczę,

bo trzeba żyć,

ale kiedyś zabiję się,

bo nie chce czasem żyć,

brudne me sny,

brudna w nich ty,

ale kocham cię,

policz mi miłość,

i wymień na pieniądze,

bo ja ci nie warty nic,

ale czemu ja jestem gorszy,

może śnij mi się gdy ja,

schnę,

bo to boli mnie,

okropnie,

pamiętasz nasze fotografie,

nasze wspólne myśli

Średnia ocena: 1.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Cain 2 miesiące temu

    Kogo kochasz?

  • KarolKacperK 2 miesiące temu

    Sanah

  • KarolKacperK 2 miesiące temu

    Kocham sanah tak że pozwoliłbym jej się wysrać mi do japy, serio walę konia myśląc o tym, hehe

  • Cain 2 miesiące temu

    Ładny głos ma.

  • Cain 2 miesiące temu

    KarolKacperK A masz jakąś aktorkę ulubioną?

  • KarolKacperK 2 miesiące temu

    Cain Scarlet Johannson

  • KarolKacperK 2 miesiące temu

    Jej gówno też bym zjadł, ja jestem jebanym koprofilem i się nie wstgydzę tego.

  • realista 2 miesiące temu

    KK. Oto jest wzór męskości wg mentalności ireneo buk jam sam.
    ***nie wiem z kim ale walczę, bo trzeba żyć,
    ale kiedyś zabiję się, bo nie chce czasem żyć***
    Gdzie jesteś buku jam sam cham? powiedz mi jak mam wg ciebie żyć?
    Czy tylko na lizaniu gówien mam być?
    ***bo ja ci nie warty nic, ale czemu ja jestem gorszy,***
    Tak wśród ferajny zboków irci przyszło mi gnić.

  • Bettina 2 miesiące temu

    Ojej.

  • KarolKacperK 2 miesiące temu

    co ojej?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania