Kocham cię!!!
piepszone dni,
piepszone noce,
piepszony świat,
w którą stronę iść,
na koniec świata chcę,
a gdy ty tak śnisz,
to boli głowa mnie,
i myślę co robić mam,
nie ma cię mi i,
smutno trochę jest,
no bo bez ciebie to nie to samo,
a ja walczę o coś,
z kimś,
nie wiem z kim ale walczę,
bo trzeba żyć,
ale kiedyś zabiję się,
bo nie chce czasem żyć,
brudne me sny,
brudna w nich ty,
ale kocham cię,
policz mi miłość,
i wymień na pieniądze,
bo ja ci nie warty nic,
ale czemu ja jestem gorszy,
może śnij mi się gdy ja,
schnę,
bo to boli mnie,
okropnie,
pamiętasz nasze fotografie,
nasze wspólne myśli
Komentarze (10)
Kogo kochasz?
Sanah
Kocham sanah tak że pozwoliłbym jej się wysrać mi do japy, serio walę konia myśląc o tym, hehe
Ładny głos ma.
KarolKacperK A masz jakąś aktorkę ulubioną?
Cain Scarlet Johannson
Jej gówno też bym zjadł, ja jestem jebanym koprofilem i się nie wstgydzę tego.
KK. Oto jest wzór męskości wg mentalności ireneo buk jam sam.
***nie wiem z kim ale walczę, bo trzeba żyć,
ale kiedyś zabiję się, bo nie chce czasem żyć***
Gdzie jesteś buku jam sam cham? powiedz mi jak mam wg ciebie żyć?
Czy tylko na lizaniu gówien mam być?
***bo ja ci nie warty nic, ale czemu ja jestem gorszy,***
Tak wśród ferajny zboków irci przyszło mi gnić.
Ojej.
co ojej?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania