Kochana Przyjaciółko
Gdy tylko się uśmiechniesz,
Ja cieszę się.
Gdy zanosisz się płaczem,
Ja wspieram Cię.
Pomagam Tobie zawsze,
Ty mi odwdzięczasz się.
To dobrze że Cię mam,
Boś przyjacielem mym.
Dziękuje Bogu za to,
Że mi on zesłał Ciebie.
Cóż ,
sama bym poczęła,
w tym świecie wrogim?
Wiem jedno,
najważniejsze,
Kocham Cię,
Przyjaciółko...
(Wiersz dla mojej kochanej przyjaciółki , która zawsze mnie wspiera w trudnych chwilach)
Komentarze (6)
To widać że Polska będzie mieć kolejnego poetę.Trzymam Kciuki za Ciebie.
Wow,
Dziękuję
Oj wieszczem to ty raczej nie zostaniesz.
Przepraszam że pytam ale co to wieszcz?
Nie co a kto.
Aj, dobrze, już wiem
kto to wieszcz
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania