Kod pin - kigja
W pięknym zamku na wzgórzu otoczonym klonami
mieszkał książę niezgrabny z żoną oraz ich psami.
Księżna była przepiękna i na wskroś odstawała
od mężczyzny, któremu kochać poprzysięgała.
I być wierną, posłuszną, golić nogi, bikini
oraz pachy i wąsik, by mieć wygląd bogini.
Uśmiechała się rzadko, wyglądając jak posąg
chociaż w duszy marzyła, o bieganiu na boso.
W sercu wiele nosiła marzeń prostych i zwykłych
ale sama musiała być, jak dzieło spod igły.
Była żoną mężczyzny niezgrabnego, lecz księcia
sama będąc ubogą, więc niestety bez wzięcia.
Mąż czasami wyjeżdżał w interesach, służbowo
zostawiając małżonkę samą w zamku, celowo.
Zanim jednak wyjechał uposażał swą damę
w przyzdobioną kruszcami rodowodową bramę.
Kod do bramy zaś chował do szkatułki w sezamie,
który w domku leśniczym był na chłopskiej polanie.
Książę skradał się nocą, żeby świadków uniknąć,
gdyby jeden się zdarzył, musiał pędem by zniknąć.
Przemierzała komnaty skromnie, sama i w ciszy.
Myśli swoje kierując do zachcianek i chcicy.
Ale chodzić musiała uwięziona w tej bramie,
a w szkatułce był kodzik, gdzieś daleko w sezamie.
Komentarze (24)
Hahaha!!! ?
I znowu świetnie ujęty temat. Ależ obrodziło w tej edycji!
Tu znowu postawię na Kigję. O.
Będą żniwa po takim urodzaju. Możliw, możliw, że to kigja hihih Tylko będą jaja jak to ktoś inny? XD
Brawo?
kigja choć tyle :)
Jaki ładny wierszyk!
Kto go mógł napisać?
Tak piknie, ty tylko Szpilka umie?
Oj, ładny ?
Ja? Nic o tym nie wiem, za to coś mi podszeptuje, że to Kigji sprawka ?
Brawo?
Kigja
Wow, ale cieszę ?
Ładna bajka i z morałem. Idę za kobietami i stawiam na? Kocwiaczek
Kocwiaczek powiadasz Pasją? Możliw XD
A nie, bo ja?
Cuś mi mówi, że Kigja ten oto wiersz popełniła :) Zaufam swej "intuicji", na tym poprzestając :)
A gdzie ci to mówi i jakie cuś hahahahah
Niepowtarzalny Styl z Opowi a to jest takie moje własne "cuś", "męska intuicja" hahaha :D
Brawo ?
kigja ooo, a tutaj trafiłem :D
Shogun, bo tutaj to typowe dla mnie grafomaństwo?
kigja e tam grafomaństwo, ważne, że na temat i jest zabawa :D
Shogun ?
kigja, moja szkatuełczka z Twoim pinem mogą sobie ręce podać, a ja muszę stwierdzić, że dawno nie bawiłam się tak dobrze przy pisaniu :).
Tjeri, ha, masz rację!
Twoja jest trochę kontynuacją :]
Jeśli jest sympatycznie, wszyscy dobrze się bawią, jednocześnie szlifując warsztat pisarski, to trzeba przyznać, że projekt odniósł ogromny sukces.
?
Kigjowe, ale nie tak zupełnie.
Coś zaczynasz kapiszony walić kolego dededededededO!
Brawo?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania