kohabitacja

Ktoś tu narobił prawnego bałaganu

Że Marszałek wystąpił przeciw swemu panu.

Na nic przed Sądem prokuratorskie frustracje

Jak to Suweren a nie papuga ma rację.

Powielane wg wzoru fikcyjne protesty

Pójdą na papier toaletowy niestety.

Ten się długo przy Rządzie nie opamięta

Jak zatwierdzą mu nowego Prezydenta.

Albo będzie trudna kohabitacja

Albo Ostatnia wieczerza –czyli kolacja.

Ale co się zadziało, to się nie odstanie

I na utrapienie Narodu na długo zostanie.

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (25)

  • Conie rok temu

    Rudego zamiotą najpóźniej do jesieni, już pikują jak SLD po aferze Rywina.

  • Conie rok temu

    Powinniśmy zacząć się już przyzwyczajać do premiera Czarnka. Rudy won do budy.

  • Lotos rok temu

    Kiedy się pojawi Noico1 albo Dobranocka? Pogadacie sobie, Conie, sami ze sobą albo sam ze sobą.

  • realista rok temu

    Lotos O jak wstecznictwo prawne i moralne zamurowało
    Że komentarzy z oburzeniem na wolę Narodu nie napisało
    Jak zwykle szuka dziury w całym, według zwodniczego planu
    Aby odwrócić uwagę od klonów swego klanu.

  • Lotos rok temu

    realista A czemu Vampir Fangs do ciebie nie zawita?

  • realista rok temu

    Lotos. Dostał bana za bandytyzm na opowi.

  • Lotos rok temu

    realista A gdzie tym razem?

  • realista rok temu

    Lotos Na temat zboczonego sadysty z Agonii nic mi nie wspominaj. A jeżeli to twój sobowtór , to precz z mojej pamięci .

  • Lotos rok temu

    realista masz coś z nim wspólnego.

  • realista rok temu

    Lotos spam

  • Lotos rok temu

    realista No nie wiem, piszesz w jego stylu, zastanawia mnie to?

  • Bettina rok temu

    Tu juz w ogole Ba la ga nu.
    Le le le Łe

  • Bettina rok temu

    Presydenta eeenta

  • realista rok temu

    Beti. Jak zwykle Bettina zabłysnęła intelektem
    żeby się pochwalić poetyckim talentem.
    zmieniając po swojemu litery >ł< na l i >z< na s- dla bałaganu i Prezydenta
    Bo to co odczytała przed chwilą już nie pamięta.
    A o czym ten esej to już jej nie w głowie
    Bo czeka co dyżurna "papuga" jej powie.
    Idź umysł odświeżyć, bo w malignie gwiazdorzysz.

  • Lotos rok temu

    realista Lubisz Vampire Fangsa?

  • realista rok temu

    Lotos Lotos Na temat zboczonego sadysty z Agonii nic mi nie wspominaj. A jeżeli to twój sobowtór , to precz z mojej pamięci. Nie wstydź się podwójnej a może nawet poczwórnej tożsamości. jak chcesz rozmawiać to przypominam temat;KOHABITACJA.

  • Lotos rok temu

    realista on mi jakoś ciebie przypomina.

  • realista rok temu

    Lotos Lotos Na temat zboczonego sadysty z Agonii nic mi nie wspominaj. A jeżeli to twój sobowtór , to precz z mojej pamięci. Nie wstydź się podwójnej a może nawet poczwórnej tożsamości. jak chcesz rozmawiać to przypominam temat; KOHABITACJA.

  • Lotos rok temu

    realista Piszesz gnioty na jego poziomie i styl również podobny, no nie wiem, nie wiem...

  • realista rok temu

    Lotos Nie zapominaj prostaku,
    że moje publikacje przedstawiają poezję faktu .
    A jako taka, tym się charakteryzuje,
    że w prosty sposób obecne fakty dokumentuje.
    Żeby opisać chamstwo , nie potrzebne lukrowane słowa
    Ani do prostych określeń, nie jest wymagana nowomowa.

  • Lotos rok temu

    realista To nie jest poezja, tylko prymitywizm i matolstwo, spytaj się Graina, ciekawe co ci powie. A fakty zostaw naukowcom.

  • realista rok temu

    Lotos Ja nie pisze dla niczyjej oceny.
    Ja wiem czemu służą moje weny.
    Tam gdzie mam coś do powiedzenia
    Podaje współczesnym do wiedzenia
    Czy to będzie w prozie czy w jakimś rymie
    Co mi w głowie świta , klawisz przyjmie .
    Jak żeś tak się w swoim beztalenciu zagalopował
    To zauważ, że Rej po Polsku nie po uczonemu rymował.
    "A niechaj narodowie wżdy postronni znają,
    iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają"
    To słynny cytat z twórczości Mikołaja Reja.
    Oznacza on, że Polacy mają swój własny,
    odrębny język i kulturę.
    Powinni być dumni z bycia Polakami
    A nie chrząkać jakby byli warchlakami.

  • Lotos rok temu

    realista Znowu dziadostwo, wiesz, możesz nawet pierdzieć nie będzie żadnej różnicy i przypominam, swoją twórczością obrażasz Boga. Jesteś pozbawiony wstydu.

  • Notopech rok temu

    Mówi dziś — że Polak mądry po szkodzie
    Suweren przed szkodą nie patrzy w kodzie
    banknot dwieście: z orzełkiem w odwrocie
    Pozdrawiam

  • Notopech rok temu

    'Witam, szanownego moderatora.
    Od razu – chcę zapytać, co się dzieje?
    Przez kontakt nie bojąc się odpowiedzi
    W temacie sprawy blokowanych wierszy.

    Cały czas widzę status oczekujący'

    Pozdrawiam, Notopech

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania