kohabitacja
Ktoś tu narobił prawnego bałaganu
Że Marszałek wystąpił przeciw swemu panu.
Na nic przed Sądem prokuratorskie frustracje
Jak to Suweren a nie papuga ma rację.
Powielane wg wzoru fikcyjne protesty
Pójdą na papier toaletowy niestety.
Ten się długo przy Rządzie nie opamięta
Jak zatwierdzą mu nowego Prezydenta.
Albo będzie trudna kohabitacja
Albo Ostatnia wieczerza –czyli kolacja.
Ale co się zadziało, to się nie odstanie
I na utrapienie Narodu na długo zostanie.
Komentarze (25)
Rudego zamiotą najpóźniej do jesieni, już pikują jak SLD po aferze Rywina.
Powinniśmy zacząć się już przyzwyczajać do premiera Czarnka. Rudy won do budy.
Kiedy się pojawi Noico1 albo Dobranocka? Pogadacie sobie, Conie, sami ze sobą albo sam ze sobą.
Lotos O jak wstecznictwo prawne i moralne zamurowało
Że komentarzy z oburzeniem na wolę Narodu nie napisało
Jak zwykle szuka dziury w całym, według zwodniczego planu
Aby odwrócić uwagę od klonów swego klanu.
realista A czemu Vampir Fangs do ciebie nie zawita?
Lotos. Dostał bana za bandytyzm na opowi.
realista A gdzie tym razem?
Lotos Na temat zboczonego sadysty z Agonii nic mi nie wspominaj. A jeżeli to twój sobowtór , to precz z mojej pamięci .
realista masz coś z nim wspólnego.
Lotos spam
realista No nie wiem, piszesz w jego stylu, zastanawia mnie to?
Tu juz w ogole Ba la ga nu.
Le le le Łe
Presydenta eeenta
Beti. Jak zwykle Bettina zabłysnęła intelektem
żeby się pochwalić poetyckim talentem.
zmieniając po swojemu litery >ł< na l i >z< na s- dla bałaganu i Prezydenta
Bo to co odczytała przed chwilą już nie pamięta.
A o czym ten esej to już jej nie w głowie
Bo czeka co dyżurna "papuga" jej powie.
Idź umysł odświeżyć, bo w malignie gwiazdorzysz.
realista Lubisz Vampire Fangsa?
Lotos Lotos Na temat zboczonego sadysty z Agonii nic mi nie wspominaj. A jeżeli to twój sobowtór , to precz z mojej pamięci. Nie wstydź się podwójnej a może nawet poczwórnej tożsamości. jak chcesz rozmawiać to przypominam temat;KOHABITACJA.
realista on mi jakoś ciebie przypomina.
Lotos Lotos Na temat zboczonego sadysty z Agonii nic mi nie wspominaj. A jeżeli to twój sobowtór , to precz z mojej pamięci. Nie wstydź się podwójnej a może nawet poczwórnej tożsamości. jak chcesz rozmawiać to przypominam temat; KOHABITACJA.
realista Piszesz gnioty na jego poziomie i styl również podobny, no nie wiem, nie wiem...
Lotos Nie zapominaj prostaku,
że moje publikacje przedstawiają poezję faktu .
A jako taka, tym się charakteryzuje,
że w prosty sposób obecne fakty dokumentuje.
Żeby opisać chamstwo , nie potrzebne lukrowane słowa
Ani do prostych określeń, nie jest wymagana nowomowa.
realista To nie jest poezja, tylko prymitywizm i matolstwo, spytaj się Graina, ciekawe co ci powie. A fakty zostaw naukowcom.
Lotos Ja nie pisze dla niczyjej oceny.
Ja wiem czemu służą moje weny.
Tam gdzie mam coś do powiedzenia
Podaje współczesnym do wiedzenia
Czy to będzie w prozie czy w jakimś rymie
Co mi w głowie świta , klawisz przyjmie .
Jak żeś tak się w swoim beztalenciu zagalopował
To zauważ, że Rej po Polsku nie po uczonemu rymował.
"A niechaj narodowie wżdy postronni znają,
iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają"
To słynny cytat z twórczości Mikołaja Reja.
Oznacza on, że Polacy mają swój własny,
odrębny język i kulturę.
Powinni być dumni z bycia Polakami
A nie chrząkać jakby byli warchlakami.
realista Znowu dziadostwo, wiesz, możesz nawet pierdzieć nie będzie żadnej różnicy i przypominam, swoją twórczością obrażasz Boga. Jesteś pozbawiony wstydu.
Mówi dziś — że Polak mądry po szkodzie
Suweren przed szkodą nie patrzy w kodzie
banknot dwieście: z orzełkiem w odwrocie
Pozdrawiam
'Witam, szanownego moderatora.
Od razu – chcę zapytać, co się dzieje?
Przez kontakt nie bojąc się odpowiedzi
W temacie sprawy blokowanych wierszy.
Cały czas widzę status oczekujący'
Pozdrawiam, Notopech
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania