.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (21)

  • Marian 30.04.2017

    To jest tekst dla dzieci i dorosłych. Fajny, ale faktycznie musi mieć ciąg dalszy.
    Uwagi:
    1. "Przez trąby z muszli trytonów, głośno ogłaszają.
    - Kupujcie, kupujcie chłopczyki i dziewczynki, a charakterki na buźkach namalują wam słodkie minki."

    Kto ogłasza? Motylki? Jeśli motylki, to muszle trytonów tu nie pasują.

    2. "Nagle na jednej z półek charakter pomarańczowy kłócił się z bordowym."
    Chyba miało być: "Nagle na jednej z półek charakter pomarańczowy pokłócił się z bordowym."

    Pozdrawiam serdecznie.

  • Pasja 30.04.2017

    Bardzo mi miło, fakt, że do motyli duża trąba trytona nie pasuje, ale w bajkach jest wszystko możliwe. Po zamyśle zmieniłam formę komunikatu. Za rady dziękuję. Pozdrawiam

  • Ewcia 30.04.2017

    Świetna bajka masz duży potencjał.Mam nadzieję,że będzie ciąg dalszy.Daję wielką 5 ☺

  • Pasja 30.04.2017

    Pewnie będzie ciąg dalszy. Pozdrawiam serdecznie

  • Enchanteuse 30.04.2017

    Dość chaotyczne, ale myślę, że to się często wiąże z bajkami różnego rodzaju. Ogólnie zamysł fajny , czekam na ciąg dalszy :)

  • Pasja 30.04.2017

    Dzięki i coś skrobię z moimi naukami. Pozdrawiam ciepło

  • Pasja 30.04.2017

    Wnukami*

  • Enchanteuse 30.04.2017

    pasja - muszą być dumne, że mają tak pomysłową babcię :))

  • Pasja 30.04.2017

    Enchanteuse ja też jestem z nich dumna. Dużo czytam im bajek i opowiadam. Starszy już sam czyta, a młodszy bardzo chce już iść do szkoły, ale jeszcze rok. Pozdrawiam

  • riggs 30.04.2017

    Cudowne, wspaniałe, ciepłe i mądre. To co wyciągnął Marian zostawmy krytykom. Ja tego nie widziałem, bo czytając czułem i widziałem. Powinnaś pisać dzieciom. A czy c.d.? Wcale niekoniecznie. Zostaje niedomówienie, ale nie niedosyt. 6 to za mało. Brak skali

  • Pasja 30.04.2017

    Dzięki za takie słowa, aż się zażenowałam. Pozdrawiam

  • KarolaKorman 30.04.2017

    Ale fajnie się czytało :) Świetna robota, dzieciaki pewnie szczęśliwe były przy tym pisaniu :) Wielka piątka się należy i pozdrowienia dla całej trójki :)

  • Pasja 30.04.2017

    Dzięki za pozdrowienia i za miły komentarz. A chłopcy bardzo lubią wymyślać historie.

  • Pan Buczybór 30.04.2017

    Trochę wizja Szalonego od Alicji. Słodki i pouczający. 5

  • Pasja 30.04.2017

    Może masz rację co do wizji Szalonego. :-)

  • Karawan 30.04.2017

    Pięć zostawię Pani Chrystianowo ;). Trenuj, a niebawem wydasz dla swoich wnuków książkę.

  • Pasja 01.05.2017

    O bardzo dziękuję za pseudonim...może? Ale to daleka droga. Pozdrawiam serdecznie

  • Tanaris 01.05.2017

    Czasami troszkę namieszane, ale bardzo fajny pomysł na te charakterki. Chętnie przeczytam ciąg dalszy. Pisanie bajek jest bardzo trudne, ale tobie się udało. Leci 5 :)

  • Pasja 01.05.2017

    Dziękuję za ocenę i niestety trudno jest pisać dla dzieciaków. Jest to literatura z wymaganiami. Pozdrawiam

  • Margerita 05.08.2017

    pięć powinnaś wydać te bajki dla dzieci bo są bardzo fajne

  • Pasja 05.08.2017

    Dzięki Mar ale moje pisanie to takie pisanie po próżnicy. :-)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania