To jest tekst dla dzieci i dorosłych. Fajny, ale faktycznie musi mieć ciąg dalszy.
Uwagi:
1. "Przez trąby z muszli trytonów, głośno ogłaszają.
- Kupujcie, kupujcie chłopczyki i dziewczynki, a charakterki na buźkach namalują wam słodkie minki."
Kto ogłasza? Motylki? Jeśli motylki, to muszle trytonów tu nie pasują.
2. "Nagle na jednej z półek charakter pomarańczowy kłócił się z bordowym."
Chyba miało być: "Nagle na jednej z półek charakter pomarańczowy pokłócił się z bordowym."
Bardzo mi miło, fakt, że do motyli duża trąba trytona nie pasuje, ale w bajkach jest wszystko możliwe. Po zamyśle zmieniłam formę komunikatu. Za rady dziękuję. Pozdrawiam
Enchanteuse ja też jestem z nich dumna. Dużo czytam im bajek i opowiadam. Starszy już sam czyta, a młodszy bardzo chce już iść do szkoły, ale jeszcze rok. Pozdrawiam
Cudowne, wspaniałe, ciepłe i mądre. To co wyciągnął Marian zostawmy krytykom. Ja tego nie widziałem, bo czytając czułem i widziałem. Powinnaś pisać dzieciom. A czy c.d.? Wcale niekoniecznie. Zostaje niedomówienie, ale nie niedosyt. 6 to za mało. Brak skali
Ale fajnie się czytało :) Świetna robota, dzieciaki pewnie szczęśliwe były przy tym pisaniu :) Wielka piątka się należy i pozdrowienia dla całej trójki :)
Czasami troszkę namieszane, ale bardzo fajny pomysł na te charakterki. Chętnie przeczytam ciąg dalszy. Pisanie bajek jest bardzo trudne, ale tobie się udało. Leci 5 :)
Komentarze (21)
To jest tekst dla dzieci i dorosłych. Fajny, ale faktycznie musi mieć ciąg dalszy.
Uwagi:
1. "Przez trąby z muszli trytonów, głośno ogłaszają.
- Kupujcie, kupujcie chłopczyki i dziewczynki, a charakterki na buźkach namalują wam słodkie minki."
Kto ogłasza? Motylki? Jeśli motylki, to muszle trytonów tu nie pasują.
2. "Nagle na jednej z półek charakter pomarańczowy kłócił się z bordowym."
Chyba miało być: "Nagle na jednej z półek charakter pomarańczowy pokłócił się z bordowym."
Pozdrawiam serdecznie.
Bardzo mi miło, fakt, że do motyli duża trąba trytona nie pasuje, ale w bajkach jest wszystko możliwe. Po zamyśle zmieniłam formę komunikatu. Za rady dziękuję. Pozdrawiam
Świetna bajka masz duży potencjał.Mam nadzieję,że będzie ciąg dalszy.Daję wielką 5 ☺
Pewnie będzie ciąg dalszy. Pozdrawiam serdecznie
Dość chaotyczne, ale myślę, że to się często wiąże z bajkami różnego rodzaju. Ogólnie zamysł fajny , czekam na ciąg dalszy :)
Dzięki i coś skrobię z moimi naukami. Pozdrawiam ciepło
Wnukami*
pasja - muszą być dumne, że mają tak pomysłową babcię :))
Enchanteuse ja też jestem z nich dumna. Dużo czytam im bajek i opowiadam. Starszy już sam czyta, a młodszy bardzo chce już iść do szkoły, ale jeszcze rok. Pozdrawiam
Cudowne, wspaniałe, ciepłe i mądre. To co wyciągnął Marian zostawmy krytykom. Ja tego nie widziałem, bo czytając czułem i widziałem. Powinnaś pisać dzieciom. A czy c.d.? Wcale niekoniecznie. Zostaje niedomówienie, ale nie niedosyt. 6 to za mało. Brak skali
Dzięki za takie słowa, aż się zażenowałam. Pozdrawiam
Ale fajnie się czytało :) Świetna robota, dzieciaki pewnie szczęśliwe były przy tym pisaniu :) Wielka piątka się należy i pozdrowienia dla całej trójki :)
Dzięki za pozdrowienia i za miły komentarz. A chłopcy bardzo lubią wymyślać historie.
Trochę wizja Szalonego od Alicji. Słodki i pouczający. 5
Może masz rację co do wizji Szalonego. :-)
Pięć zostawię Pani Chrystianowo ;). Trenuj, a niebawem wydasz dla swoich wnuków książkę.
O bardzo dziękuję za pseudonim...może? Ale to daleka droga. Pozdrawiam serdecznie
Czasami troszkę namieszane, ale bardzo fajny pomysł na te charakterki. Chętnie przeczytam ciąg dalszy. Pisanie bajek jest bardzo trudne, ale tobie się udało. Leci 5 :)
Dziękuję za ocenę i niestety trudno jest pisać dla dzieciaków. Jest to literatura z wymaganiami. Pozdrawiam
pięć powinnaś wydać te bajki dla dzieci bo są bardzo fajne
Dzięki Mar ale moje pisanie to takie pisanie po próżnicy. :-)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania