Kolorowy świat
świat życie
mają wiele kolorów....
a my...
my jak daltoniści
tak mało trzeba
aby je dojrzeć.
wystarczy na chwilę
zgubić z oczu siebie
9.2025 andrew
świat życie
mają wiele kolorów....
a my...
my jak daltoniści
tak mało trzeba
aby je dojrzeć.
wystarczy na chwilę
zgubić z oczu siebie
9.2025 andrew
Komentarze (5)
Jak nie dostrzegacie kolorów tylko siebie to skąd wiecie że jest ich tak dużo?
Paciorku hejterski, zaś jesteś albo po lufie albo skacowany. Daltonista widzi kolory. Ubożej i inaczej od niedotkniętych chorobą. Podobnie jest zresztą z intelektualnie zdeficytowanymi, co skutkuje wyciąganiem debilnych wniosków ja u ciebie. Za bardzo zajmujesz się innymi lepko obrzucając ich swoim błotem mimo, że na codzień nie mozesz mieć z nimi relacji, choćby ze względu na trudności komunikacyjne.
Poniżej przykład takiego zapatrzonego w siebie z potencją potrzeby debilnego oceniania i prostowania wedle siebie i pod siebie.
"andrew24 miesiąc temu
Nie masz pewnie dziadku dzieci, ale gdyby się topiło w narcie rzeki, pewnie byś nie skoczył. Mógłbyś się także utopia"
(pisownia zachowana w oryginale. Taki intelektualny daltonista)
andrew24 (.)
ireneo
Irenka, czy ty dziś dobrze się czujesz?
Może masz
ndrew24 (.)
Jedwabne, czy to nie zrobili ludzie tacy jak ty.
Pomyśl o tym. Warto.
Pozdrawiam
andrew24 (.)
Myślę, że powinieneś odstawić alkohol.
Uszkadza nie tylko głowę.
Pomodlę się w tej intencji.
Alkohol z ludzi robi... co, spójrz w lustro może...
Miłego dnia.
andrew24 3 miesiące temu
Przecież napisałam,wiersz ma jedynki, więc stawia je głównie byle UB i komuna. 🌹
No, sami doczytajcie co też ona naPISała, a wyjdzie dlaczego ma (mają) takie wisielcze ocenianie otoczenia wyłącznie w szarości.
A że dziś Jezusowi nie ufa to nie bardzo pojmuję dlaczego.
Miłego poranka, a będzie z pewnoscią jesli nos wścibisz w swoją mannę nie zaglądając w cudze
paciorku strażnicowy🤣❤️🤣
Jeśli - "Przecież napisałam,wiersz.." to może
strażnicowa koronko..Mnie bez znaczenia
Kolory to zjawisko fizyczne. Gra światła. Ale też subiektywna percepcja. Nawet iluzja. Świat nie jest kolorowy. Może daltoniści widzą naprawdę? A jak nazwać kogoś, kto dostrzega kolory tam, gdzie inni widzą tylko szarości?
Bardzo trafna puenta.
Otóż to! Gdy w grę wchodzi tylko ego,
nie dostrzega się niczego.
Zielony symbol nadziei niebieski kojarzy się z niebem..czerwony krew czarny żałoba fioletowy adwent i Wielki Post
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania