?
text usuniętyAutor: Pobóg WeleborCzytano 214 razyData dodania: 21.12.2022
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 6
Zaloguj się, aby ocenić30
Pośmiałem się ? Rambo - łobuz ?
Ha ha, cieszę się bardzo ? Dawno chciałem to napisać. Kupa radości dla mnie ?
Dobre, dobre istnie 7,62
Dziękuję ? 7,62 to kaliber, jak zgaduję ?
Pobóg Welebor nie, to wers w biblii?, a może faktycznie kaliber..
Super wyszło, radość pisania i czytania:). Pozdrawiam
Dzięki Marku. Umiem jeszcze coś dla ludzi napisać ? Pozdrawiam również ?
Rambo komandos nie na parady. Wróg przyjdzie po nas, to nie da rady.
Poczułem się w tym wierszu tak jakby to kaczor Donald z myszką miki pilotowali samolot z bombą atomową na Hiroszime.
Ha ha, może tak było ?
świetne
Dzięki ?
Prima ? ?
Pobóg Welebor↔Jestem na wielkie: Tak!!!↔Pozdrawiam?:):
Wielkie, jak karabin Rambo ? Dzięki, pozdrawiam również ?
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (17)
Pośmiałem się ? Rambo - łobuz ?
Ha ha, cieszę się bardzo ?
Dawno chciałem to napisać. Kupa radości dla mnie ?
Dobre, dobre istnie 7,62
Dziękuję ?
7,62 to kaliber, jak zgaduję ?
Pobóg Welebor nie, to wers w biblii?, a może faktycznie kaliber..
Super wyszło, radość pisania i czytania:). Pozdrawiam
Dzięki Marku. Umiem jeszcze coś dla ludzi napisać ?
Pozdrawiam również ?
Rambo komandos nie na parady.
Wróg przyjdzie po nas, to nie da rady.
?
Poczułem się w tym wierszu tak jakby to kaczor Donald z myszką miki pilotowali samolot z bombą atomową na Hiroszime.
Ha ha, może tak było ?
świetne
Dzięki ?
Prima ? ?
?
Pobóg Welebor↔Jestem na wielkie: Tak!!!↔Pozdrawiam?:):
Wielkie, jak karabin Rambo ?
Dzięki, pozdrawiam również ?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania