Akceptować się - to jedno, ale wzajemnie uzupełniać - to już wyższy poziom zażyłości, miłości, czy partnerstwa, przynajmniej w moim mniemaniu :) A ci dwoje uzupełniają się znakomicie. Poza tym, prywatnie, kiedy nikt nas nie widzi, też jesteśmy niezłymi dziwakami, choć pewnie większość natychmiast zaprzeczy :)) Bardzo pięć!
Czy dziwactwo takie urocze to coś złego, że ludzie się nie przyznają do tego. Chyba nie i dlatego nie rozumiem ich. Warto od czasu do czasu mieć szalone pomysły i trochę odlecieć od szarej rzeczywistości. Dzieki wielkie. Pozdrawiam serdecznie i zdrowia życzę
Delikatnie lecz bardzo trafnie potraktowany temat partnerstwa dwojga osób, które potrafią w tym pełnym indoktrynacji społeczeństwie, znaleźć przysłowiowy złoty środek kompromisów wobec siebie. l do tego jeszcze nie odcinają się radykalnie od reszty populacji, ale także jego dziwaczne wymogi obracają na swoją korzyść. heyka :)
A tak trudno nieraz dojść do porozumienia miedzy ludźmi. Widzimy nawet tutaj na opowi. Ile jest zgrzów, bo ktoś ma inny sposób na życie, inaczej pisze i jest inny. Skreślamy osobę nową już na samym wejściu na portal. Bo my tu jesteśmy starzy i mamy prawo. Piszemy najlepiej i nie o duperelach. A tak na prawdę to my tutaj jesteśmy wszyscy równi i mamy prawo pisać co chcemy. Tylko jak piszemy, chodzi o ortografię, interpunkcję i spacje itd możemy sobie pomoc. Ale nie miejmy opowi. tylko na wyłączność dla siebie. Dziwność i inność szanujmy. To takie spostrzeżenia po miesiacu mojej obecnosci tutaj. Dziękuję i miłego dnia życzę
Komentarze (18)
Bardzo fajny, sensowny i mądry tekst. Myślę że takie pary jak opisana przez Ciebie są najlepsze. Zasłużona piąteczka ode mnie; )
Oczywiście że najfajniejsze. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Prawie tak doskonałe jak Twój(Wasz) kot! Wielkie pięć!
Tiaa Królowa Margo jest piękna i doskonała. Tylko mój kot! Pozdrawiam ciepło i miłego wieczoru życzę
Ostatnie zdanie jest przepisem na całe życie. Tekst bardzo fajny. :) 5 i pozdrawiam
Wiele przepisów na życie istnieje, ale ten jest najbardziej sprawiedliwy. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Dostajesz 5 za morał i ładne przekazanie tego morału :)
Bardzo witam u siebie i dziękuję. Bo pajęczyna zakazów i nakazów nie pozwala nam na lekkość bytu. Pozdrawiam serdecznie
Delikatnie, mało i bardzo skutecznie. Podoba mi się. 5)
Serdecznie witam w moich progach i dziękuję. Delikatnie, ale dobitnie. Pozdrawiam ciepło
I to się nazywa akceptować ją/jego ze wszystkimi upodobaniami, pięknie, 5 :)
Bo życie takie pisze scenariusze, że nie warto je komplikować. Dziękuję.Pozdrawiam ciepło i miłego wieczoru życzę
Akceptować się - to jedno, ale wzajemnie uzupełniać - to już wyższy poziom zażyłości, miłości, czy partnerstwa, przynajmniej w moim mniemaniu :) A ci dwoje uzupełniają się znakomicie. Poza tym, prywatnie, kiedy nikt nas nie widzi, też jesteśmy niezłymi dziwakami, choć pewnie większość natychmiast zaprzeczy :)) Bardzo pięć!
Czy dziwactwo takie urocze to coś złego, że ludzie się nie przyznają do tego. Chyba nie i dlatego nie rozumiem ich. Warto od czasu do czasu mieć szalone pomysły i trochę odlecieć od szarej rzeczywistości. Dzieki wielkie. Pozdrawiam serdecznie i zdrowia życzę
Delikatnie lecz bardzo trafnie potraktowany temat partnerstwa dwojga osób, które potrafią w tym pełnym indoktrynacji społeczeństwie, znaleźć przysłowiowy złoty środek kompromisów wobec siebie. l do tego jeszcze nie odcinają się radykalnie od reszty populacji, ale także jego dziwaczne wymogi obracają na swoją korzyść. heyka :)
A tak trudno nieraz dojść do porozumienia miedzy ludźmi. Widzimy nawet tutaj na opowi. Ile jest zgrzów, bo ktoś ma inny sposób na życie, inaczej pisze i jest inny. Skreślamy osobę nową już na samym wejściu na portal. Bo my tu jesteśmy starzy i mamy prawo. Piszemy najlepiej i nie o duperelach. A tak na prawdę to my tutaj jesteśmy wszyscy równi i mamy prawo pisać co chcemy. Tylko jak piszemy, chodzi o ortografię, interpunkcję i spacje itd możemy sobie pomoc. Ale nie miejmy opowi. tylko na wyłączność dla siebie. Dziwność i inność szanujmy. To takie spostrzeżenia po miesiacu mojej obecnosci tutaj. Dziękuję i miłego dnia życzę
Bardzo dobre. Rób to co chcesz i nie oglądaj się na innych... 5
Dziękuję za radę. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania