Najmn...
nie wiadomo komu kaftanik. Ten co sklecił czego nie było chwali się pokonaniem świata.
I co ci biedacy, jego podnóżkowi, mieli z tego?!
Wszystkich wymordowano, a w ogóle to cała reszta jaka się pojawi też polegnie dzięki temu zwycięstwu. Gadać to se można, zwłaszcza gdy głupoty, to nieskończenie. Czyny i skutki oczekiwane się liczą, a tych zero. A gdyby " nie zwyciężył" to co stałoby się?
Dzisiaj Mszy Świętej podczas podniesienia pomyślałam że z Nim ja zawsze Zwyciężę,
On podepcze wrogów ,zniszczy każde zło.
Czasami mam wrażenie że za głośno myślę,że moje myśli są przez niektórych słyszalne :-)))
Nie pierwszy już raz się o tym przekonałam :-)
Komentarze (5)
Z Bogiem idąc razem zawsze jest się na wygranej pozycji.
Psm powiedział:
,,Odwagi Jam Zwyciężył świat"!
Pan*
Najmn...
nie wiadomo komu kaftanik. Ten co sklecił czego nie było chwali się pokonaniem świata.
I co ci biedacy, jego podnóżkowi, mieli z tego?!
Wszystkich wymordowano, a w ogóle to cała reszta jaka się pojawi też polegnie dzięki temu zwycięstwu. Gadać to se można, zwłaszcza gdy głupoty, to nieskończenie. Czyny i skutki oczekiwane się liczą, a tych zero. A gdyby " nie zwyciężył" to co stałoby się?
Dzisiaj Mszy Świętej podczas podniesienia pomyślałam że z Nim ja zawsze Zwyciężę,
On podepcze wrogów ,zniszczy każde zło.
Czasami mam wrażenie że za głośno myślę,że moje myśli są przez niektórych słyszalne :-)))
Nie pierwszy już raz się o tym przekonałam :-)
na*
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania