Komplikacje

Sobie powiadam:

„Nie komplikuj pozycji

I tak przegrywasz”

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • najmniejsza 2 godz. temu

    Z Bogiem idąc razem zawsze jest się na wygranej pozycji.
    Psm powiedział:
    ,,Odwagi Jam Zwyciężył świat"!

  • najmniejsza 2 godz. temu

    Pan*

  • ireneo godzinę temu

    Najmn...
    nie wiadomo komu kaftanik. Ten co sklecił czego nie było chwali się pokonaniem świata.
    I co ci biedacy, jego podnóżkowi, mieli z tego?!
    Wszystkich wymordowano, a w ogóle to cała reszta jaka się pojawi też polegnie dzięki temu zwycięstwu. Gadać to se można, zwłaszcza gdy głupoty, to nieskończenie. Czyny i skutki oczekiwane się liczą, a tych zero. A gdyby " nie zwyciężył" to co stałoby się?

  • najmniejsza godzinę temu

    Dzisiaj Mszy Świętej podczas podniesienia pomyślałam że z Nim ja zawsze Zwyciężę,
    On podepcze wrogów ,zniszczy każde zło.
    Czasami mam wrażenie że za głośno myślę,że moje myśli są przez niektórych słyszalne :-)))
    Nie pierwszy już raz się o tym przekonałam :-)

  • najmniejsza

    na*

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania