Poprzednie częściKomplikacje
Pokaż listęUkryj listę

Komplikacje (Hit, serio)

zadzwoń do mnie skoro świt,

tańcz mi póki jasno i,

mów do mnie że jestem jedyny i,

stań tuż obok mnie,

i krzycz kocham cię,

bo jesteś piękna,

jak igła w stogu siana,

obiecałaś mi że nigdy nie zerwiemy tych zaręczyn,

???????????

Ktokolwiek widział co się tu dzieję?

czy rana może krwawić rosą,

czy życie mnie zabije i,

wszyscy mnie krzywdzą,

w górę w dół,

w dół w górę,

zaczaruj mnie,

kochanie,

ja cię kocham szczerze,

lecz nie widzisz mnie

??????????

Średnia ocena: 2.5  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • KarolKacperK 2 miesiące temu

    https://www.tiktok.com/@karolkacperk/video/7637315642164645142?lang=pl-PL

  • KarolKacperK 2 miesiące temu

    Wysłuchajcie proszę mojej piosenki z powyższym tekstem, jest to rimejk piosenki pod tytułem "Complicated" wykonawczyni Avril Lavinge, jednejj z moich ulubionych artystek którą też darzę miłością może nie tak jak Sanah ale kocham szczerze ją i jeszcze trochę Pink i Darie Zawiałow i trochę Nelly Furtado za "all good things" no i oczywiście Taylor Swift głównie za np. "Love Story" czy też "Blank Space" Albo "Enchanted" i kilka innych,
    Kocham sanah, pink, darie zawiałow, nelly furtado i taylor swift i avril Lavinge.

  • KarolKacperK 2 miesiące temu

    Moim zdaniem świetny ze mnie pisarz raper i piosenkarz , nie wiem czemu mnie nie lubię i nie jestem bardziej znany, może mi zazdroszczą? Co?

  • Diabelskie Muskuły 2 miesiące temu

    git. i to jest fajne.

  • Diabelskie Muskuły 2 miesiące temu

    nie moje, może klimaty - ale zdecydowanie fajne. nie to co wypociny polonistów.
    tu jest zgrywa i zwariowany miłosny klimat.

  • Diabelskie Muskuły 2 miesiące temu

    KarolKopernik :)

  • KarolKacperK 2 miesiące temu

    czemu Kopernik

  • Diabelskie Muskuły 2 miesiące temu

    teraz nie mogę odpowiedzieć, bo umieram.
    może później ?

  • KarolKacperK 2 miesiące temu

    ?A czemu umierasz?? Może lepiej żyj co? Kiedy później. słowo "zgrywa" kojaży mi się z " z gry w a" bo dom rodzinny miał numer 46 a i tam grałem na przykład w gothic i tak to się kojarzy, że na przykład hajs jest z zabijania w tej grze i temu na blankiecie od wypłat jest napisane "cor" Bo tam była kolonia karna "Khorinis" .

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania