Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!
KOMUNI KAT
Nie zamierzam więcej z wami pisać
CIUĆMOKI.
Nie zamierzam tracić na was CZAS.
Spadajcie do PIEKŁA, bo tam jest wasze miejsce.
Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!
Nie zamierzam więcej z wami pisać
CIUĆMOKI.
Nie zamierzam tracić na was CZAS.
Spadajcie do PIEKŁA, bo tam jest wasze miejsce.
Komentarze (21)
paluszki z paczuszki o nicku CIUĆMOKI. Co za nawrócenie !
Ateistka uwierzyła w PIEKŁO, skąd wzywa swoich czcicieli,
aby jej na pomoc przylecieli.
>No żeż q^^a nać!
Jestem tak wściekła, że wysadziłabym w powietrze cały internet!!!!!!!!!!😠😠😠
paluszki z paczuszki 5 godz. temu Co za ch^j mnie zakablował i zbanował❓️❗️
Domyślam się, że to ktoś stond, bo mu dałam lajka. Niech szczeźnie w piekle za życia❗️<
Zapamiętaj ,że kto komu piekła życzy
Ten tkwi w nim na smyczy
Żebyś nawet dostała cieczki
To stamtąd nie ma ucieczki
Jedyny ratunek w twoim bogu-buku ireneo
Że ci zamontuje tam porno-wideo.
Nie pisz do mnie o mnie koło mnie.
I przestań mnie stalkować łotrze!😡
paluszki z paczuszki, to ty piszesz o sobie , ja tylko cytuję twoje bluzgi >łotrze!😡<. Czyżby to twój najnowszy nick ?
realista
Zakochałeś się, czy co?
paluszki z paczuszki.
Odrzuć kwasy ,ciesz się pięknym życiem
Wybór szatana jest najgorszym rozwiązaniem
Alleluja i do przodu.
To moje klimaty z lat 50-tych:
A w lipcu na Mariensztacie
Lampy lśnią pod gwiazdami
Kogo chcecie, spytajcie
Albo przyjdźcie tu sami
Bo w lipcu na Mariensztacie
Młodość jest piękną rzeczą
Kogo chcecie, spytajcie
Tylko głupi zaprzeczą
Zegar dzwoni i dzwoni
I wydzwania kwadranse
Tańczą ludzie na rynku
A ja tylko nie tańczę
Zegar siódmą już bije
Zegar chyba się spieszy
Przyszłaś, jesteś na reszcie
Jakże tu się nie cieszyć?
realista Za stalking cię pozwie i będziesz w pierdlu swoje pierdoły wypisywał.
realista
Próbuję cieszyć się życiem, ale popadam w smutek, kiedy ktoś mnie stalkuje, obraża albo próbuje manipulować.
Ja niczego nie chcę od was i akurat w tej kwestii liczę na wzajemność.
Niech każdy żyje, jak chce, robi co chce, bo i tak wszyscy, ale to wszyscy, którzy tutaj jesteśny umrzemy, włożą nas do skrzyni i zasypią ziemią. Ale zanim to nastąpi warto się więcej pouśmiechać.
Lubię się uśmiechać, ale mam coraz mniej powodów.
Zwłaszcza, kiedy ktoś mnie stalkuje, obraża albo manipuluje.
Jestem przesiąknięta opowi. Jestem zmęczona opowi. Ćpam opowi, które jest brudne, plugawe, obrażające, obsceniczne, agresywne, bezczelne, konfliktowe, krzykliwe, złowrogie, zgryźliwe, niesprzyjające i żrące, jak kwas.
Jestem wyżarta do szpiku kości i nie mam już czym krwawić. Stałam się wami i tylko czasami moje ja dochodzi do głosu. Dałam, co najlepsze a dostałam, co najgorsze. Jestem zraniona, poraniona, a z ran sączy się delikatnie ropa, której zostało niewiele po 8 latach mieszkania tutaj. To miejsce to pajęczyna. Kto ma więcej siły w skrzydełkach potrafi uciec bie oglądając się za siebie.
Jeszcze kilka lat, góra 5 i opowi zniknie a wraz z opowi znikniemy i my - zbłąkane dusze bez światła...
To do nigdy. Aby.
Paluszky słuchaj, moralność to wymysł katolickich zjebufff, jesteśmy zwierzętami ze zwierzęcymi instynktami.... nie kłopocz się nakazami jakichś pedofilskich staruchów.... żyj na tyle na ile możesz...
Realista to dziad na skraju śmierci.... potrzebuje on reakcji na swoje urojone niebiańskie wymysły... a tak na prawdę żałuje iż całe życie był owcą z klepkami na oczach....
Szatan
Dobrze Szatanie.
SS. Swoje staltingi sam sobie uprawiaj
we własnym klanie.
Ja mam radość życia
I tak do końca mych dni zostanie
Teraz sobie nucimy z żoną piosenki z młodości
Jak Fogg -dostojny i spokojny. O mojej Warszawie.
Miałem jedna pannę Franię
Piękna była miała szyk
I zrodziło się kochanie
No i ślub mój musiał być
Maleńkie dwa pokoje
Maleńkie okna drzwi
To jest marzenie moje
To jest mego życia cel
Ja nie chce wielkich zysków
Ja nie chcę wielkich strat
Ja chcę przy Wiśle blisko
Na kolonii Mariensztat.
Rozumiem, że masz swoje powody...
Tak, moja radość życia to moja rozległa rodzina. Właśnie niedawno otrzymałem wiadomość od wnuka , że mam kolejną prawnuczkę. Wiec wypisałem ozdobnymi literkami jej Imię Kinga na pączku rozkwitającej Róży i nakleiłem na Drzewku życia , które stoi na poczesnym miejscu w salonie.
Niech wrogom życia spadną wreszcie klapki z oczu, że są w stanie zniszczyć Polską Rodzinę.
Nie wiem co palisz ale musi być to mocne
CUĆMOKI CZAS PIEKŁA
Niezła kato-komunia 😅
Portal Opowi do piekła.
A juści rzekłaś prawdę😆
paluszki z paczuszki
Wianeczek 4 godz. temu
CUĆMOKI CZAS PIEKŁA
Niezła kato-komunia 😅
Portal Opowi do piekła.
paluszki z paczuszki wczoraj o 20:19
Szatan
Dobrze Szatanie.
Przytaknęłam ze strachu...
realista A Ty co? Nie masz co robić tylko się dopieprzać?
Wianeczek, paluszki z paczuszki . Wszystkiego dobrego w Dniu Kobiet. Więcej radości mniej frustracji. Ja szanuję godność każdej kobiety w tym zapis;> paluszki z paczuszki wczoraj o 20:19To do nigdy. Aby.< Jednak w płci 57 gender są osoby, które same wszczynają zbędną awanturę: Wianeczek 4 godz. temu CUĆMOKI CZAS PIEKŁA Niezła kato-komunia 😅
Portal Opowi do piekła. paluszki z paczuszki 3 godz. temu A juści rzekłaś prawdę😆
Po co komu te bluzgi gdy paluszki poprosiły o wytchnienie :> próbuje manipulować.
Ja niczego nie chcę od was i akurat w tej kwestii liczę na wzajemność.< Tak ,szanuje twoją wolę, tylko po co ta ujadająca sfora;> Szatan wczoraj o 19:12 Realista to dziad na skraju śmierci.<Gdzie wzajemność?. Oby was Bóg zachował w zdrowiu do moich lat.
realista Nie mam nic do Religi, wyznawaj co chcesz i jak chcesz. Odniosłam się do Paluszkowej twórczości, a że ten portal jest destrukcyjny to chyba wiesz.
Dużo zdrowia Tobie też i długowieczności.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania