Koń na moście
Wkrótce koniec będzie szkopa i jego obwiesi,
bo w Warszawie na barierach konia ktoś powiesił.
Wątpliwości nie ma żadnej, obaw ani trochę,
wkrótce obaj tam zawisną, koń i jego dżokej.
Może to był Batman, Zorro, inny dobry człowiek,
wkrótce rudy za łajdactwa wszystkie swe odpowie.
Komentarze (2)
Nawet sztuczna inteligencja "czuje obrzydzenie" do KOńskiego łba.😂
A pojawi się Conie? Tak lubisz rozmawiać sam z sobą, wtedy wszystko jest po twojej myśli.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania