Kiedy zaczynałem, pisząc jeszcze na maszynie, to chyba robiłem mniej błędów:) Piszę od kilkunastu lat i chyba zawsze będę potrzebował redaktora.
Bardziej się widzę w wymyślaniu sympatycznych scenek.
Daję to, na co mam nastrój z pomysłem. Jakoś Bronikowski musi czekać:/ Tekstu powyższego za głupotę nie uznaję, bo on porusza kilka ważnych prawd o człowieku.
Laweta do transportu trumien stanowi często odrębny odkryty pojazd bez napędu (może być też wagon) z odkrytą platformą. Karawan to raczej samochód do transportu zwłok, ale to co innego jest.
Komentarze (17)
Zacznij od poprawnego zapisywania dialogów.
Kiedy stawia się kropkę, a kiedy powinna być duża litera.
A poza tym sympatyczna scenka.
Kiedy zaczynałem, pisząc jeszcze na maszynie, to chyba robiłem mniej błędów:) Piszę od kilkunastu lat i chyba zawsze będę potrzebował redaktora.
Bardziej się widzę w wymyślaniu sympatycznych scenek.
Pomysłowy tekścik.
Względem ostatniego - poprawa.
Tylko jeden i ten sam błąd w zapisie dialogów.
Dawaj Bronikowskiego, a nie się głupotami zajmujesz ;)
Daję to, na co mam nastrój z pomysłem. Jakoś Bronikowski musi czekać:/ Tekstu powyższego za głupotę nie uznaję, bo on porusza kilka ważnych prawd o człowieku.
Trumna na lawecie??
a na czym ma być?
Co w tym dziwnego?
Wóz (nie samochód) na którym spoczywa trumna nazywa się laweta.
Bo to się ludziom bardziej z armatami kojarzy, albo z transportem samochodów.
Się wam wszystkim wcześniej karawan z lawetą pomylył??
Laweta do transportu trumien stanowi często odrębny odkryty pojazd bez napędu (może być też wagon) z odkrytą platformą. Karawan to raczej samochód do transportu zwłok, ale to co innego jest.
Zanim się oburzyła zajrzałam we interneta. Na lawecie to ino zasłużeni jadą we trumnie.
Chochlik był zasłużony dla gminy, tylko wątku nie rozwinąłem. Więc jakoś się tam laweta broni :)
Absolutnie nie.
Autentyczna laweta z działa przysługuje żołnierzom, ale popularne tłumaczenie i jak najbardziej uprawnione dał Ci Bogumił.
Ładny obrazek. Wiarygodnie oddane postawy, przyjemnie się czyta. Dla mnie na plus.
Dzięki wielkie za dobre słowo.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania