Kondukt

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (17)

  • puszczyk 20.07.2019

    Zacznij od poprawnego zapisywania dialogów.
    Kiedy stawia się kropkę, a kiedy powinna być duża litera.
    A poza tym sympatyczna scenka.

  • Komes 20.07.2019

    Kiedy zaczynałem, pisząc jeszcze na maszynie, to chyba robiłem mniej błędów:) Piszę od kilkunastu lat i chyba zawsze będę potrzebował redaktora.
    Bardziej się widzę w wymyślaniu sympatycznych scenek.

  • Bogumił 20.07.2019

    Pomysłowy tekścik.

  • Canulas 20.07.2019

    Względem ostatniego - poprawa.
    Tylko jeden i ten sam błąd w zapisie dialogów.
    Dawaj Bronikowskiego, a nie się głupotami zajmujesz ;)

  • Komes 20.07.2019

    Daję to, na co mam nastrój z pomysłem. Jakoś Bronikowski musi czekać:/ Tekstu powyższego za głupotę nie uznaję, bo on porusza kilka ważnych prawd o człowieku.

  • refluks 20.07.2019

    Trumna na lawecie??

  • Bogumił 20.07.2019

    a na czym ma być?

  • puszczyk 20.07.2019

    Co w tym dziwnego?

  • puszczyk 20.07.2019

    Wóz (nie samochód) na którym spoczywa trumna nazywa się laweta.

  • Bogumił 20.07.2019

    Bo to się ludziom bardziej z armatami kojarzy, albo z transportem samochodów.

  • refluks 20.07.2019

    Się wam wszystkim wcześniej karawan z lawetą pomylył??

  • Bogumił 20.07.2019

    Laweta do transportu trumien stanowi często odrębny odkryty pojazd bez napędu (może być też wagon) z odkrytą platformą. Karawan to raczej samochód do transportu zwłok, ale to co innego jest.

  • refluks 20.07.2019

    Zanim się oburzyła zajrzałam we interneta. Na lawecie to ino zasłużeni jadą we trumnie.

  • Komes 20.07.2019

    Chochlik był zasłużony dla gminy, tylko wątku nie rozwinąłem. Więc jakoś się tam laweta broni :)

  • puszczyk 20.07.2019

    Absolutnie nie.
    Autentyczna laweta z działa przysługuje żołnierzom, ale popularne tłumaczenie i jak najbardziej uprawnione dał Ci Bogumił.

  • Tjeri 20.07.2019

    Ładny obrazek. Wiarygodnie oddane postawy, przyjemnie się czyta. Dla mnie na plus.

  • Komes 24.07.2019

    Dzięki wielkie za dobre słowo.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania