Jako wiara wierzę,
że Ziemia jest dyskiem płaskim.
Jako nauka pytam,
jak mogę to sprawdzić..
konfliktAutor: TekstozaurCzytano 259 razyData dodania: 13.08.2023
Średnia ocena: 0.0 Głosów: 0
Zaloguj się, aby ocenić0
Wszyscy dostali jakiegoś potężnego szmergla na tym punkcie. A ja się pytam: jaka różnica? W gębie to każdy mocny, a robić nie ma komu. xd
Ty nie, więc już nie wszyscy
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Wszyscy dostali jakiegoś potężnego szmergla na tym punkcie. A ja się pytam: jaka różnica?
W gębie to każdy mocny, a robić nie ma komu.
xd
Ty nie, więc już nie wszyscy
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania