Słonkowe paluszki↔Pocieszny taki. Ma coś w sobie:)↔Faktycznie, robi różnicę , czytanie tak czy wspak.
A konik to był chyży taki?
Kiedyś dawno temu – jeno raz – napisałem takie cosia. To bardzo fajnusia zabawa.
Pozdrawiam:)???↔%
Takie bzdurki same do mnie przychodzą. To co mam zrobić? Miniatura ma dwa lata i dopiero teraz ją wystawiłam na pożarcie czytelników.
Weź bądź miły, bo się zasmucę i nie zaminiaturzę więcej :(
Komentarze (22)
Kapryśna osóbka :)))
Oj, kapryśna?
Zmyślny palindrom ?
palindrom? Gdzie? Czy ja czegoś nie rozumiem z tych dwóch zdań?
zsrrknight
Od tyłu też można czytać, spróbuj ?
czytam od tyłu i nic mi nie wychodzi. Nie dla mnie takie zabawy
zsrrknight
"czytam od tyłu i nic mi nie wychodzi. Nie dla mnie takie zabawy"
zabawy takie mnie dla Nie. wychodzi nie mi nic i tyłu od czytam - ma sens? Nie, dlatego to nie palindrom ?
Szpilunia!??
Rycerzyk, bo nie umiesz się bawić. Czasami trzeba wyłączyć chińskie bajki, żeby spróbować czegoś nowego, innego?
Palusie, thanks ?
Znaczenia są dwa od jednej i drugiej strony.
Nie łatwo jest budować dwuznaczność od tyłu i przodu. ?
Dzięki Północka?
Zmyślne toto :)
O, Dziękuję Pomidorro :)
Przeczytałem kilka razy od przodu i od tyłu i nie wiem która wersja bardziej mi się podoba ale ogólnie się uśmiałem więc super
Lubię uśmiechać ludzi. Dziękuję 110101011!
Słonkowe paluszki↔Pocieszny taki. Ma coś w sobie:)↔Faktycznie, robi różnicę , czytanie tak czy wspak.
A konik to był chyży taki?
Kiedyś dawno temu – jeno raz – napisałem takie cosia. To bardzo fajnusia zabawa.
Pozdrawiam:)???↔%
Dekaos, nie wiadomo jakiego konika miał Julian, to mógłby być nawet konik morski?
Dziękuję za zajrzenie i pozostawienie komentarza.
Pozdrawiam!
A może: Julian miał marzenie, ale Marzenie przeszkadzało rżenie. Julian schował konika i przestał fikać, mimo iż Monika była bez stanika? ;)
Antoni, ciekawa wersja, ale nie wiem, co na to Julian xd :))
Pod najbardziej bzdurnymi tekstami, najwięcej komentarzy. Wypalenie.
Takie bzdurki same do mnie przychodzą. To co mam zrobić? Miniatura ma dwa lata i dopiero teraz ją wystawiłam na pożarcie czytelników.
Weź bądź miły, bo się zasmucę i nie zaminiaturzę więcej :(
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania