Witamy kolejny wiersz w Bitwie! Życzymy wygranej.
Czytamy i komentujemy inne wiersze zgłoszone do Bitwy
LBnR nr 74 - Konkurencja - prosimy o takie oznakowanie w tytule
Rozpoczynamy głosowanie, które potrwa do 03/ piątek/godz. 23:59
Zapraszamy Autorów i innych Opowijczyków do czytania wierszy, komentowania i zagłosowania na najlepszy wiersz.
Plus krótkie uzasadnienie - dlaczego?
Oto link do zagłosowania: https://www.opowi.pl/forum/glosowanie-literkowa-bitwa-na-rymy-bez-w478/
Komentarze (8)
Bardzo fajne. 5.
dziekuję.
Kurde, ciekawy jesteś. Fajne nawiązania & finalna chwała w rozumie.
Jest teges, ale sam to wiesz. Nie jesteś mykiem potrzasku. Aż dudni. Pozdrawiam ?
Ale nie podoba mi się niekonsekwencja w zasadach zapisu, wiesz co teges ?
Freya
dziękuję, poporacuje na przyszłość.
Witamy kolejny wiersz w Bitwie! Życzymy wygranej.
Czytamy i komentujemy inne wiersze zgłoszone do Bitwy
LBnR nr 74 - Konkurencja - prosimy o takie oznakowanie w tytule
Literkowa życzy dobrej zabawy
Rozpoczynamy głosowanie, które potrwa do 03/ piątek/godz. 23:59
Zapraszamy Autorów i innych Opowijczyków do czytania wierszy, komentowania i zagłosowania na najlepszy wiersz.
Plus krótkie uzasadnienie - dlaczego?
Oto link do zagłosowania:
https://www.opowi.pl/forum/glosowanie-literkowa-bitwa-na-rymy-bez-w478/
Całkiem niezłe, ale zapis można doszlifować. Chociażby pozbyć się dużych liter...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania