****

*

Średnia ocena: 4.2  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Morus 21.06.2020

    Bardzo fajne. 5.

  • Początkujący 22.06.2020

    dziekuję.

  • Freya 23.06.2020

    Kurde, ciekawy jesteś. Fajne nawiązania & finalna chwała w rozumie.
    Jest teges, ale sam to wiesz. Nie jesteś mykiem potrzasku. Aż dudni. Pozdrawiam ?

  • Freya 23.06.2020

    Ale nie podoba mi się niekonsekwencja w zasadach zapisu, wiesz co teges ?

  • Początkujący 23.06.2020

    Freya
    dziękuję, poporacuje na przyszłość.

  • Witamy kolejny wiersz w Bitwie! Życzymy wygranej.
    Czytamy i komentujemy inne wiersze zgłoszone do Bitwy
    LBnR nr 74 - Konkurencja - prosimy o takie oznakowanie w tytule

    Literkowa życzy dobrej zabawy

  • Rozpoczynamy głosowanie, które potrwa do 03/ piątek/godz. 23:59
    Zapraszamy Autorów i innych Opowijczyków do czytania wierszy, komentowania i zagłosowania na najlepszy wiersz.
    Plus krótkie uzasadnienie - dlaczego?
    Oto link do zagłosowania:
    https://www.opowi.pl/forum/glosowanie-literkowa-bitwa-na-rymy-bez-w478/

  • Pan Buczybór 01.07.2020

    Całkiem niezłe, ale zapis można doszlifować. Chociażby pozbyć się dużych liter...

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania