Konstytuanta, czyli ratowanie państwa
Veto! Aby wszystko nie rozeszło się na szutkach
jak w paszkwilu ;*O nowym duce i konstytutkach*
Niestety w III Rzeczypospolitej Polskiej, pożytecznych idiotów nie brakuje
Z czego część tu na opowi, swoje paszkwile przeciw Ojczyźnie publikuje.
Ustrój I RP na tle sąsiednich mocarstw, był tak niewydolny ,
że magnaci szczycili się, że Polska nierządem stoi i od nierządu zginie,
Tą wrogą propagandę i dziś zdrajcy głoszą nagminnie.
Próbę ratowania kraju, podjął dawniej i dziś Obóz Patriotyczny
Jednak okazało się, że do zdrajców przeszli prawie wszyscy.
Nie zabrakło wśród zdrajców i króla Stasia Poniatowskiego Ciołka
Na co dzień kochanka Katarzyny , przydupasa i ruskiego pachołka.
Postaw przed rządzącymi lustro, a wnet się okaże
Ten sam widok, skąd dla swej władzy chcą czerpać apanaże.
Nawet naczelny propagator reform Kołłątaj , ponaglał króla.
"Dziś jeszcze, Miłościwy Panie, przystąpić potrzeba
do konfederacji targowickiej, nie jutro;”
Z tej masy 80 rodów tylko 4 zachowali się jak Polacy
T.Kościuszko, J.Poniatowski, S Małachowski i I.Potocki
Cóż się w tym rozumowaniu zmieniło w dzisiejszej dobie
Ano tylko to, że inny kierunek zdrajcy obrali sobie.
Tu zachodzi dla tubylców zasadnicze pytanie
Czy Polsce potrzebne suwerenne panowanie.
Komentarze (5)
Zastanawia mnie, jakim trzeba być antypolski s..synem, żeby takie obrzydliwosci, jak Zdzichu publikować na polskim portalu. Żeby poszedł z tym swoimi wysrywami na jakiś neohitlerowski portal w Berlinie, tam biliby mu brawa, jako pożytecznemu idiocie.
Dobranocka. Historia lubi się powtarzać. To nazywa się syndrom sztokholmski. Właśnie neofici są najbardziej wiernymi psami za kąsek kiełbasy, mimo znęcania się nad nimi. Tak samo neohitlerowcy.
realista dokładnie, o tym napisałem w wierszu o Jagodnie. Tamte durnie sprzedały ojczyznę za kawałek pizzy.
Dobranocka .Dobrze opisałeś sprzedawczyków Ojca i Matki
Dziś lemingi mają mentalność misia koali
Odurzanie się jedzeniem toksycznych liści i spanie,
to ich zadanie z przerwą na kopulowanie.
Leniwy nie orze jesienią i nie sieje
a w żniwa narzeka, że nic nie znajduje...
Lenistwo spowalnia umysł, odciągając go od ważnych spraw .
i prowadzi do zguby.
To efekt propagandy*róbta co chceta*.
Żadna Konstytucja zdrajcom Deutschsprachig nie w głowie,
Oto jaka ich radocha z syfu na opowi
Starszy Woźny Do mnie dziś przyjeżdżają znajomi z NIEMIEC
Będziemy świętować podpisanie Sejfu. i popijać wódeczkę. Fajnie będzie. NO!
Starszy Woźny Dobranocka , Będziemy pić niemiecką wódkę i mówić po niemiecku. NO!
Starszy Woźny "Ja wohl, ich liebe Alkohol" A ty dobranocka, możesz się oblizać. NO!
Dobranocka
Starszy Woźny to powiedz im, że Hitler ist kaputt.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania