Konstytuanta, czyli ratowanie państwa

Veto! Aby wszystko nie rozeszło się na szutkach

jak w paszkwilu ;*O nowym duce i konstytutkach*

Niestety w III Rzeczypospolitej Polskiej, pożytecznych idiotów nie brakuje

Z czego część tu na opowi, swoje paszkwile przeciw Ojczyźnie publikuje.

Ustrój I RP na tle sąsiednich mocarstw, był tak niewydolny ,

że magnaci szczycili się, że Polska nierządem stoi i od nierządu zginie,

Tą wrogą propagandę i dziś zdrajcy głoszą nagminnie.

Próbę ratowania kraju, podjął dawniej i dziś Obóz Patriotyczny

Jednak okazało się, że do zdrajców przeszli prawie wszyscy.

Nie zabrakło wśród zdrajców i króla Stasia Poniatowskiego Ciołka

Na co dzień kochanka Katarzyny , przydupasa i ruskiego pachołka.

Postaw przed rządzącymi lustro, a wnet się okaże

Ten sam widok, skąd dla swej władzy chcą czerpać apanaże.

Nawet naczelny propagator reform Kołłątaj , ponaglał króla.

"Dziś jeszcze, Miłościwy Panie, przystąpić potrzeba

do konfederacji targowickiej, nie jutro;”

Z tej masy 80 rodów tylko 4 zachowali się jak Polacy

T.Kościuszko, J.Poniatowski, S Małachowski i I.Potocki

Cóż się w tym rozumowaniu zmieniło w dzisiejszej dobie

Ano tylko to, że inny kierunek zdrajcy obrali sobie.

Tu zachodzi dla tubylców zasadnicze pytanie

Czy Polsce potrzebne suwerenne panowanie.

Średnia ocena: 1.7  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    Zastanawia mnie, jakim trzeba być antypolski s..synem, żeby takie obrzydliwosci, jak Zdzichu publikować na polskim portalu. Żeby poszedł z tym swoimi wysrywami na jakiś neohitlerowski portal w Berlinie, tam biliby mu brawa, jako pożytecznemu idiocie.

  • realista 2 miesiące temu

    Dobranocka. Historia lubi się powtarzać. To nazywa się syndrom sztokholmski. Właśnie neofici są najbardziej wiernymi psami za kąsek kiełbasy, mimo znęcania się nad nimi. Tak samo neohitlerowcy.

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    realista dokładnie, o tym napisałem w wierszu o Jagodnie. Tamte durnie sprzedały ojczyznę za kawałek pizzy.

  • realista 2 miesiące temu

    Dobranocka .Dobrze opisałeś sprzedawczyków Ojca i Matki
    Dziś lemingi mają mentalność misia koali
    Odurzanie się jedzeniem toksycznych liści i spanie,
    to ich zadanie z przerwą na kopulowanie.
    Leniwy nie orze jesienią i nie sieje
    a w żniwa narzeka, że nic nie znajduje...
    Lenistwo spowalnia umysł, odciągając go od ważnych spraw .
    i prowadzi do zguby.
    To efekt propagandy*róbta co chceta*.

  • realista 2 miesiące temu

    Żadna Konstytucja zdrajcom Deutschsprachig nie w głowie,
    Oto jaka ich radocha z syfu na opowi

    Starszy Woźny Do mnie dziś przyjeżdżają znajomi z NIEMIEC
    Będziemy świętować podpisanie Sejfu. i popijać wódeczkę. Fajnie będzie. NO!
    Starszy Woźny Dobranocka , Będziemy pić niemiecką wódkę i mówić po niemiecku. NO!
    Starszy Woźny "Ja wohl, ich liebe Alkohol" A ty dobranocka, możesz się oblizać. NO!

    Dobranocka
    Starszy Woźny to powiedz im, że Hitler ist kaputt.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania