Korytarz duszy

Ścieżka przez korytarz myśli,

świat wewnętrzny jak

labirynt fauna.

W tej wędrówce słychać

szept diabła.

Serce owiane mrokiem

krzyczy o odrobinę

światła.

Średnia ocena: 3.3  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Aeliora 3 miesiące temu

    Co Tak mrocznie

  • Dedal 3 miesiące temu

    Aeliora To tylko noce emocje zapisane na kratkę.

  • Aeliora 3 miesiące temu

    Dedal rozumiem
    Ale prawdziwe?????

  • Dedal 3 miesiące temu

    Aeliora Tak jest prawdziwe,każdy również odczuwa negatywne emocje

  • Aeliora 3 miesiące temu

    Dedal oczywista oczywistość

  • Sokrates 3 miesiące temu

    Dobra i zwięzła forma i treść

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania